Підставка для ножів своїми руками

2

Підставка для ножів — важливий і корисний аксесуар на кухні, який дозволить упорядкувати зберігання ножів і підвищити безпеку на кухні. Багато звикли зберігати ніжки в ящиках, поруч з ложками і виделками. Але так не завжди зручно, та і є ризик порізатися, коли ви будете діставати інші столові прилади. Тому краще використовувати настільні підставки, які можна придбати в магазинах, часто разом з набором ножів. Або зробити самостійно! Сьогодні в центрі уваги — підставка для ножів своїми руками!

Відразу обмовимо, що все ж рекомендуємо використовувати заводські якісні підставки для ножів, які продумані, ергономічні і безпечні, а також не роблять ножі тупими.

Отже, що можна використовувати в якості саморобної підставки для кухонних ножів? По-перше, вам знадобиться якийсь контейнер — банку, бляшана коробка, високий дерев’яний ящичок тощо. По-друге, наповнювач, куди ви зможете просто втикати ножі. Найпоширеніші варіанти наповнювача:

Бамбукові палички

Знадобиться багато, в банку палички повинні розташовуватися щільно.

Зерна, бобові, крупа або пісок

Ну тут все зрозуміло: насипав і вставив ножі. Можна міксувати наповнювач, роблячи гарні шари. Така підставка для ножів своїми руками ще й естетично виглядає!

Старі книги

Так, ось таке застосування старим і зовсім непотрібним книг. Макулатура або підставка!