Тримач для зарядки телефону своїми руками

3

Зараз складно знайти людину без мобільного телефону, який став невід’ємною частиною нашого сучасного життя. І кожен телефон вимагає регулярного заряджання від мережі. Коли всі члени сім’ї заряджають свої мобільники і гаджети, здається, що кімнату обплутують численні дроти, які часто плутаються і заважають під ногами. Кмітливі умільці спеціально для таких випадків придумали тримач для зарядки телефону і поділилися з миром його виготовленням своїми руками!

В такий чохол поміститься і смартфон, і провід, так і яскравий зовнішній вигляд виглядає набагато приємніше, естетичніше і сучасніше, ніж просто лежить на підлозі телефон. А зроблений тримач для зарядки телефону з пляшечки від косметичних засобів johnson’s, обклеєною квітчастій паперовою серветкою в техніці декупажу.

Як зробити тримач для зарядки телефону своїми руками?

Все дуже просто. Знаходимо відповідну за розмірами пластикову ємність. Продукція johnson’s чудово підходить для держателя завдяки витягнутої овальної форми. Намічаємо ручкою обриси майбутнього чохла і гострими ножицями або ножем вирізам заготовку.

Обрізану пляшку буде легше вимити і очистити від залишків косметичного засобу. Переконайтеся, що внутрішня поверхня не залишилася жирної. В виступаючій частині держателя виріжте отвір, відповідний для вилки вашого зарядного пристрою. Потім всю поверхню пляшечки і краю ретельно зашкурте наждачним папером.

Декорувати тримач можна чим завгодно, не тільки декупажными серветками. Можете спробувати розфарбувати його акриловими фарбами, обмотати нитками, наклеїти стрічки, намистини, камінці, гілочки і черепашки — дайте волю фантазії! Якщо ви вирішили наслідувати даного прикладу, то приготуйте яскраву паперову серветку, клей для декупажу і губку (пензлик).

Акуратно обклейте пляшечку серветкою, зовнішню частину також покривши клеєм (або лаком).

Обріжте зайві частини паперу, виріжте отвір під зарядний пристрій.

Не забудьте про зовнішньому вигляді дна держателя. На нього також наклейте овальний коло з серветки.

Тримач для зарядки телефону готовий до випробувань!