3D панелі для стін: ефект обсягу в інтерєрі

3

Рельєфні панелі набувають все більшу популярність при декоративній обробці стін в інтер’єрі. Завдяки своїй універсальності, величезному вибору текстури, візерунків і колірних рішень, 3D панелі для стін гармонійно впишуться в інтер’єр будь-якого стилю і дизайну. Давайте розглянемо, як краще використовувати об’ємні панелі, щоб візуально змінити межі сприйняття простору, створити відчуття простору, обсягу і ілюзію «живих» стін.

Можливості декоративних стінових панелей майже безмежні. Практичні і універсальні, панелі можуть створити в інтер’єрі об’ємне зображення будь-якої складності з оригінальними і незвичайними візуальними ефектами. Як типові, так і ексклюзивні панелі від іменитих дизайнерів допоможуть втілити у життя будь-який творчий задум і зробити унікальний інтер’єр. За допомогою панелей можна точно імітувати будь-яку фактуру — від найтоншої різьблення по металу до натуральної текстури каменю або рідкісного дерева. Крім естетичної функції, рельєфні панелі виконують і цілком практичні завдання, наприклад, можуть здійснювати зонування простір, при цьому не порушуючи загальну композицію приміщення, приховувати невеликі дефекти стін, забезпечувати звуко — і теплоізоляцію на додаток до стандартних утеплительным плит, наприклад, таким http://stroysks.ru/internet-magazin/rockwool

Особливо ефектно та вражаюче тривимірні композиції з декоративних панелей виглядають в просторих приміщеннях з мінімумом меблів. У таких кімнатах панелі можуть повністю покривати площу стіни від підлоги до стелі. Але навіть у великих приміщеннях важливо правильно підібрати візерунок панелей в залежності від освітлення і бажаного візуального ефекту. 3D панелі на стіну встановлюються, як правило, на обрешітку, що природно краде корисний простір кімнати і робить її менше. Для невеликих приміщень це критично. Вибравши рельєфні панелі з горизонтальним візерунком, ви зробите кімнату візуально більш широкої і витягнутою. Якщо малюнок має вертикальну спрямованість, то ви таким чином візуально підніме стелю. Вертикальні візерунки рекомендується використовувати і для малогабаритних приміщень.

Тим, хто хоче лише злегка підкоригувати атмосферу за допомогою невеликих штрихів, можна порекомендувати стендові панелі з 3D ефектом. Компактність і невеликі розміри дозволяють використовувати їх в невеликих кімнатах, а також для акцентування уваги на певній зоні, декорування окремої частини стіни. Досить часто стендові панелі застосовують в якості фонового покриття стіни за плазмовим екраном, домашнім кінотеатром, меблями. Крім того, дуже ефектно виглядатимуть декоративні панелі з підсвічуванням.