Сумка для ноутбука як переносне робоче місце

3

Коли на вулиці чудова погода, то сидіти і працювати в чотирьох стінах стає особливо важко. Хоча, якщо у вас ноутбук або планшет, мобільний інтернет або wi-fi, начальство дозволяє відлучатися з офісу або ви самі собі начальник — вперед на свіже повітря, працювати в тіні паркових дерев, на березі океану або в чистому полі! А щоб вирішити питання з комфортним розміщенням на природі, брати-дизайнери Nick і Beau Trincia з Сан-Франциско, США, розробили сумку для ноутбука з переносним робочим місцем.

Сумка для ноутбука з досить оригінальним дизайном включає в себе все необхідне для роботи за лептопом далеко від свого офісу. Коли ви прийшли в парк і вибрали затишне місце на зеленій травичці, ви відстібаєте ремінь від сумки і вона тут же перетворюється в компактний стільчик зі спинкою. Ремінці, утримують спинку, достатньо міцні і надійні, щоб витримати вагу дорослої великої чоловіки.

Компактний столик для ноутбука оснащений двома додатковими площинами з боків — для мишки і інших аксесуарів. Ергономічна нижня частина підставки спеціально має форму, зручну для установки на ноги.

У складеному стані сумка для ноутбука схожа на будь-яку іншу сумку або чохол. Можливо, ця сумка для ноутбука трохи важче своїх побратимів, але всі компоненти утримують баланс між міцністю і легким вагою, щоб бути досконалим рішенням для трудової діяльності далеко задушливих офісів.

У офісі або удома, звичайно ж, робоче місце теж має бути зручним і ергономічним. В інтернет-магазині за адресою http://altima.ua/c1423-kompyuternie_stoli ви можете знайти широкий вибір як стандартних комп’ютерних столів, так і можливість замовити стіл з урахуванням ваших побажань.