Романтична обстановка: ванна кімната з каміном

3

Вода і вогонь– дві стихії, незмінно тягнуть людини. Як і без повітря, без цих стихій людина не може існувати. Вогонь і вода давно з’єдналися в руках людини, приносячи користь і насолоду. Ми обігріваємо свої будинки, готуємо їжу і, мабуть, мало хто з нас уявляє повноцінне життя без гарячого душа, розслаблюючій ванни, сауни, лазні або хамама. Звичайно, для повного релаксу та відпочинку для людини ідеально природне поєднання води і вогню. Наприклад, лазні онсен, розташовані прямо на гарячих джерелах в Японії. Мати такий природний гаряче джерело в будинку можуть дозволити собі лише небагато, але поєднати стихії воєдино допоможе ванна кімната з каміном, а така розкіш доступна практично кожному.

Сучасний вибір камінів дозволяє вписати його практично в будь-який інтер’єр ванної. Камін може бути як справжній дров’яної, так і газовий, електричний або біокамін, при цьому він може бути практично плоским і не займати корисної площі навіть в невеликому приміщенні. На сьогоднішній день тільки ваша фантазія та фінансові ресурси можуть обмежити вас у створенні нестандартного дизайну ванної кімнати з каміном.

Впроваджуючи камін в інтер’єр ванної кімнати, необхідно пам’ятати про пожежної безпеки. Наприклад, якщо ви хочете зробити у приміщенні дров’яної камін, вибирайте той, до якого є доступ з двох сторін. Іншими словами, з боку ванної ви будете милуватися вогнем через прозоре вогнетривке скло, а розпалювання дров буде проводитися з боку вітальні або спальні. З будь-якими камінами потрібно дотримуватися більше правил безпеки, частіше провітрювати приміщення і не залишати дітей наодинці з вогнем. Але результат того вартий!

Варто відзначити, що ванна кімната з каміном – досить модний тренд в США. Хоча тут варто знати, що американці для безпосереднього процесу миття використовують душові кабіни, а ванна призначена тільки для розслаблення і відпочинку.

Ви можете придбати будь-опалювальне обладнання, від вишуканого каміна до практичної печі для лазні та твердопаливного котла на сайті http://svitsaun.com.ua/. Приємного відпочинку!