Перфорована металева меблі In the Fog

3

В останні роки техніка «омбре» (плавний перехід від світлих до темних відтінків) стала дуже популярним трендом в моді, індустрії краси та дизайні. Молодий український дизайнер Дмитро Козиненко з Києва використовує цю техніку в своєму унікальному стилі. Його металеві меблі In the Fog (В тумані) нагадує висотки і хмарочоси мегаполісу, оповитого густою імлою.

Такий незвичайний ефект «розчинення» в тумані досягається в першу чергу за рахунок особливого підходу до обробки матеріалу. Корпус кожного предмета виконаний з тонкого металевого листа, на якому виконана перфорація, тобто в металі вирізані кола. Їх діаметр рівномірно збільшується по мірі наближення до краю предмета і здається, ніби він зникає буквально на очах. Від повного злиття зі стіною предмети утримує колір. Металеві меблі виконана як в нейтральних кольорах – чорному і відтінках сірого, так і яскравих, насичених жовтому, бірюзовому, коричневому, червоному. Цікаво, що перфорація дає оптичну ілюзію. Здається, що і фарбування полиць виконана в техніці омбре, але насправді колір рівномірний і тільки різниця діаметрів отворів дає такий ефект.

У колекцію входить різна металеві меблі: стелажі різних розмірів, горизонтальні і вертикальні настінні полки, а також письмовий стіл. Мінімалізм, практичність і функціональність дозволяють таким системам зберігання стати вдалим рішенням для інтер’єру в скандинавському стилі хай-тек.

Якщо вже ми заговорили про туман і повітрі, то як раз до речі згадати про жаркому і задушливому міському літо. Подбайте про покупку і якісній установці кондиціонера в будинок або офіс заздалегідь. Інтернет-магазин www.kievkomfort.com.ua надає широкий асортимент побутових і промислових кондиціонерів, а також іншої кліматичної техніки.

Фотографії: behance