Настінна ключниця своїми руками з замків

3

Зазвичай старі замки і дверні ручки міжкімнатних або зовнішніх дверей безжально відправляються в сміттєвий бак, поступаючись місце сучасної і надійної дверної фурнітури. Не поспішайте викидати старі замки і ключі від них! Здавалося б, вже непотрібний мотлох можна перетворити на функціональний і вінтажний декор. Оригінальна настінна ключниця своїми руками, інтегрована з вішалкою для верхнього одягу, стане корисним аксесуаром в передпокої.

Щоб щораз не шукати ключі в кишенях або в сумці, дуже зручно користуватися ключницею. Звичайно, можна придбати заводську готову. Але набагато приємніше зробити її своїми руками, особливо якщо у Вас після ремонту залишилася стара дверна фурнітура та комплекти ключів.

Для роботи знадобиться:

  • непотрібні дверні ручки і замки з ключами;
  • дерев’яна дошка;
  • дриль і кріпильний матеріал.

Приготуйте дошку — підстава для ключниці. Якщо стара дерев’яна дошка, можна її відреставрувати, відновити покриття, розкрити воском, лаком або скористатися іншими матеріалами для реставрації дерева, представленими в магазині http://restavraciya.com.ua/katalog/derevo/materialy-dlja-restavratsii-dereva. Прикладіть дверні ручки і замки до планки, намітьте, де вони будуть кріпитися. Для деяких моделей замків, ймовірно, доведеться зробити отвори у деревині, щоб замки щільно прилягали до основи. Вмонтуйте ручки і замки в дошку.

На виступаючі дверні ручки буде зручно вішати верхній одяг, шапки і сумки, ну а старі замки послужать ключницею. Ключ від старого замку буде брелоком для вашої зв’язки ключів. Прийшовши додому, просто вставте цей ключ в замок ключниці — і ви завжди знайдете ключі від квартири або машини в одному місці!