Практична і компактна сходи: кілька ідей

3

Основне призначення сходів в будинку – зв’язати два поверхи. Але не тільки! Невелика компактна сходи допоможе заощадити простір у кімнаті, а також може служити шафами і ящиками для зберігання книг, колекцій улюблених предметів та інших речей. Якщо перед вами стоїть складне завдання розміщення сходів у вашому будинку – вам сюди. Далі ви знайдете цікаві ідеї про практичних і компактних сходах у будинку.

Стильна, красива сходи. Демонструє як сходинки в кімнаті можуть також мати місце для зберігання речей. Проста конструкція дозволяє зробити такі сходи для будинку своїми руками.

Ця гвинтові компактна сходи від Eestairs – дуже мудре рішення для економії простору. Займає всього 1 кв. м. Зроблена з м’якої сталі, кольорове оформлення – будь-яке.

Компактна сходи на горище від Lapeyre Stair, займає мало місця і має оригінальний дизайн. Ви можете спуститися з горища, не тримаючись за поручні.

Незрівнянний варіант. Мені дуже подобається. Виглядає як нестандартний книжкова шафа, але це – сходи на другий поверх!

Приклад особливо компактних сходів дизайнерської студії Mister Step, коли не вистачає місця для повноцінних сходів. Спеціально профільовані сходинки використовують мінімум простору, при цьому не жертвуючи комфортом.

Дерев’яні сходи з горища сконструйована таким чином, щоб створити якомога більше місця для зберігання книг та інших необхідних речей. Сама сходи компактній не вийшла, але може розмістити стільки книг, що простір в будь-якому випадку буде зекономлено.

Ця вузька витончена сходи в поєднанні з витяжкою і книжковими полицями також служить декільком цілям одночасно. Дизайнери Annie Han і Daniel Mihalyo.

І цвях програми – зникаюча сходи! Концептуальний дизайн Aaron Tang.

Сходи в будинку – не тільки функціональне споруда, але і незвичайне прикраса інтер’єру, так і екстер’єру, особливо якщо це сходи з граніту. Оригінальність фактури, різноманітність відтінків, природна краса і прекрасні експлуатаційні характеристики роблять граніт дійсно унікальним матеріалом. Розкішні гранітні сходи можна подивитися на http://mramor-granit.in.ua/granitnye-lestnicy-ukrashenie-kotorogo-dostojny-koroli/

Levitate Architects