Підйомна ліжко — горище для економії простору

3

Стандартна квартира старого планування, в якій проживає сім’я з дітьми, як правило, залишає мало варіантів для фантазії, розстановки меблів і просторого облаштування всіх житлових зон. Адже боротьба йде мало не кожен сантиметр корисної площі! Французька компанія Espace Loggia пропонує цікаве рішення проблеми обмеженого простору: можна використовувати стелю, щоб заховати меблі, яка зараз не потрібна! Мова йде про підвиді поширеною ліжка -горища.

Зазвичай ліжко горище має стаціонарне пристрій, місце для сну піднято на комфортну висоту, а під ним можуть розташовуватися робоче місце, диван або шафи. Запропонований дизайнерами Espace Loggia варіант – мобільний. Ліжко може розташовуватися в будь-якій зоні кімнати, включаючи вузьке і буквально крихітний простір. Вона встановлюється на вертикальних планках, закріплених на стіні. Між цими планками можуть розташовуватися полички або шафки. «Розумна» система дозволяє піднімати і опускати ліжко горище легким рухом руки, практично не докладаючи зусиль. З цим завданням впоратися навіть дитина. Таким чином, ліжко горище займає місце антресолі прямо під стелею. Коли приходить час для сну, ліжко разом з матрацом і постільною білизною опускається до певного рівня над підлогою і додатково фіксується висувними ніжками для надійності й стійкості. Якісне та гарне постільна білизна не тільки дасть можливість добре відпочити вночі, але також прикрасить інтер’єр. Широкий вибір прекрасного постільної білизни євро розміру представлений далі. Різноманітні кольори, візерунки, орнаменти і 3D принти дозволять підібрати білизну під стиль інтер’єру.

Під ліжком можуть залишатися невисокі предмети меблів, наприклад, тумби, диван або комод. Мобільні ліжка представлені як стандартні, так і можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням споживача. В асортименті компанії є ліжка горища як для дітей, так і для дорослих, включаючи розмір king size.

Прекрасне, стильне і сучасне рішення для малогабаритних квартир!