Сучасні схованки будинку: де зберігати свої скарби?

3

Багато хто стикається з тим, що потрібно десь зберігати вдома зарплату, видану «в конверті», коштовності улюбленої бабусі, важливі документи, що засвідчують родинні зв’язки з королівською родиною, компромат на сусіда та інші цінні і близькі серцю речі. Звичайно, не варто недооцінювати сучасних квартирних злодіїв, яким давно відомі найбільш витончено влаштовані схованки будинку. Найбільш правильним рішенням буде зберігати цінності в банківській комірці, а вдома встановити охоронну систему та надійні замки на двері. Але давайте поговоримо про деяких рішеннях зберігання скарбів будинку.

Самий поширений і традиційний підхід до вирішення питання — установка сейфа. Знову ж таки, будь-сейф можна розкрити, було б час і майстерність зломщика, але цей спосіб зберігання цінностей до цих пір залишається одним з найнадійніших. При виборі сейфа потрібно звертати увагу на його головні характеристики — клас вогнестійкості і клас взломостойкості. Чим важче сейф, тим більше шансів, що його не винесуть з дому під пахвою. А ось з невеликими сейфами складніше. Їх кріплення — слабке місце, тому ще на етапі ремонту варто передбачити як і куди «намертво» вмонтувати сейф. Якщо ремонт давно закінчений, а ставити величезний сейф немає ні бажання, ні місця, ні можливостей, то можна звернути свій погляд на оригінальні місця зберігання важливих речей.

Розетки

Які шанси, що грабіжник буде перевіряти всі розетки в будинку? Сьогодні на ринку є великий вибір схованок, замаскованих під звичайні розетки. Відкриваються вони з допомогою ключа і з вигляду нічим не відрізняються він справжніх. Важливо, щоб всі розетки в приміщенні були однакові. Схованку з розетки можна зробити і самостійно, потрібно відкрутити справжню розетку, від’єднати її і в невелике порожній простір помістити бабусині діаманти або згорток доларів. До речі, при цьому способі можна навіть зберегти працездатність розетки, але це досить небезпечно.

Меблі

Деякі виробники пропонують спеціальну меблі з вбудованими тайниками, які можна відкрити за допомогою ключа або магніту. Але коштує така меблі чимало. Мені дуже сподобався спосіб зберігання малогабаритних цінностей в міжкімнатних дверях або дверцятах шаф хорошою товщини. Дрилем з круглою насадкою висвердлюються декілька отворів у верхній частині дверей, куди поміщаються металеві туби. Дістати такий сховок можна з допомогою магніту. Знову ж таки, квартирний злодій, у якого мало часу, навряд чи буде підстрибувати або приставляти стілець, щоб оглянути верхню частину кожної дверей в будинку.

Фальш-панелі до полиць, друге дно ящиків, порожнисті ніжки столів — все це можна зробити самостійно, але якраз ці способи зберігання найчастіше шукають злодії.

Плитка

Якщо у вас у ванній або на кухні є стіна з плиткою, подумайте, як зробити потайний ящик для одного з них. Бажано вище, щоб можлива різниця з сусідніми плитками не впадала в очі. В основному, відмінність буде видно на стиках (замазки). Такі схованки будинку бажано влаштовувати ще під час ремонту.

Сховати на видному місці

Спірний, але іноді дуже дієвий метод. Наприклад, сховати гроші у пластиковій баночці з-під крему, гелю для душу, засоби для засмаги, стоїть серед іншої косметики господині. Непоганий метод — ховати гроші в жіночих прокладках (в індивідуальних упаковках).

Цінності можна заховати на кухні або в холодильнику, в банках, пакетах, крупах, пляшках, в макаронах, борошні, цукрі і пельмені у морозилці. Чому б і ні?

За матеріалами: http://kratos-systems.com/