Килимок з рушників своїми руками

3

Махрові банні рушники не вічні, і після декількох років активного використання втрачають свій зовнішній вигляд, місцями протираються або навіть рвуться. Що з ними робити? Хтось робить з них ганчірки для пилу, хтось викидає, а ми пропонуємо зробити зі старих рушників м’який килимок у ванну, туалет або передпокій! Невеликий і простий майстер-клас допоможе в цьому.

Для того, щоб зробити килимок з рушників своїми руками, потрібно:

  • 3-4 великих (або маленьких) махрових рушників (підійде і старий махровий халат);
  • ножиці;
  • голка з ниткою;
  • шпильки;
  • гарний настрій!

Як зробити килимок з рушників своїми руками: хід роботи

⇒ Крок 1. Килимок може бути однотонним або різнобарвним, в залежності від вихідного матеріалу. Візьміть рушники і розріжте їх на довгі смуги шириною 6-8 см Розмір і товщина килимка буде знову ж таки залежатиме від того, які у вас рушники, скільки їх якої ширини смуги ви нарежете.

⇒ Крок 2. Винаходити велосипед не будемо. Основа килимка — звичайна «косичка» з трьох смужок рушники. Варіанти роботи може бути два: або ви плетете окремі кіски, а потім їх сшиваете, або спочатку сшиваете смуги разом, а потім з них плетете довгу косу. Другий варіант в готовому вигляді виглядає більш акуратним і красивим, так як не видно місця стику окремих кісок.

⇒ Крок 3. У будь-якому випадку, при плетінні косички, використовуйте шпильки, щоб плетіння не перекосилося, через кожні 10-15 см непомітно закріплюйте плетіння із зворотного боку ниткою.

⇒ Крок 4. Коли косичка буде готова — почніть її скручувати в коло від центру, закріплюючи ниткою.

Всі! Кладемо килимок з рушників у ванну і користуємося!

Буде здорово, якщо колір килимка буде гармонійно поєднуватися з меблями у ванній. Детальніше про аксесуари і меблів для ванної кімнати.