Декоративні вироби для саду коліс велосипеда

3

Якщо у вас є іржавий велосипед, на якому ви давно не їздите, не поспішайте його викидати. Старий велосипед, увінчаний квітами і пристосований під квіткову клумбу – це стильна прикраса вашого саду на дачі. Але навіть якщо від велосипеда залишилися тільки запчастини, то зробіть вироби для саду коліс. Вони стануть не тільки декоративною прикрасою, але і корисним садовим пристосуванням для клумб і грядок.

Щоб перетворити велосипед в оригінальне садове прикраса, спершу краще очистити його від бруду, пилу та іржі. Потім велосипед для саду можна пофарбувати в якийсь яскравий колір, встановити на кермі, багажнику або сідлі кошика і кашпо з квітами і поставити на видному місці у дворі.

А що робити з рештою велосипедними колесами або тільки ободами від них? Цікавих варіантів виробів для саду коліс також чимало. Наприклад, можна зробити пересувну садові меблі, що дуже зручно для відпочинку на свіжому повітрі.

Благодаря такому мобільному сервировочному столика буде легко влаштувати вечірку в саду або святковий обід. А щоб у літню спеку відпочивати під тінню дерев, лаву на велосипедних колесах можна просто перевозити з одного краю саду в іншій.

Такий журнальний столик з ободів і старого погнутого велосипедного колеса стане стильним доповненням до лавки.

Колеса – відмінний варіант опори для витких рослин. Якщо ви стали щасливим власником пари десятків старих коліс, зробіть з них альтанку, схожу на голку. В’юнкі рослини з часом обів’ють колеса до самого верху, перетворивши альтанку у прохолодне затінене притулок влітку.

Колеса можна просто вкопати в грядку і дозволити вьюнам, кущам і деревам обплітати їх.

Велосипедні колеса різних діаметрів, а також зірки перемикання передач та інші деталі ходової трансмісії велосипеда можуть знайти друге життя в огорожах клумб і парканах на присадибній ділянці.

Зі старих велосипедних коліс можна зробити своїми руками чарівну саморобку для саду, не виконує яку-небудь іншу функцію крім естетичної. Велосипедну вилку з переднім колесом вкопати в землю, а між спицями вклейте кольорову плівку або вітражне скло.

Декоративні квіти з коліс на клумбі виглядають дуже незвично і стильно.

Такі вироби для саду коліс своїми руками будуть радувати око і внесуть родзинку в загальний дизайн вашого саду. А тут ви можете замовити ландшафтне проектування ділянки у фахівців своєї справи, адже архітектурно-ландшафтне будівництво повинно виконуватись професійними дизайнерами, тоді можна гарантувати очікуваний результат.