10 ідей що зробити з валізи: меблі та вироби

3

Сьогодні знайти новий зручний валізу будь-якого розміру, кольору і форми — не проблема. При сучасному темпі життя з численними поїздками і перельотами валізи швидко виходять з ладу — відламуються коліщатка, протирається обшивка, так і морально валізи застарівають, поступаючись місцем новим моделям. Не викидайте відразу старий чемодан, ми пропонуємо Вам 10 ідей що зробити з валізи!

Що зробити з валізи?

Столик з валізи

Щоб зі старого валізи вийшов журнальний столик, досить прикріпити чотири ніжки. Можна купити як нові ніжки в магазині, так і використовувати старі від табурета, столу або навіть поставити валізу на готовий каркас. Популярним рішенням є використання дерев’яного піддону або просто листа ДВП на коліщатках як основи під валізу Якщо поверхню валізи — м’яка, а ви плануєте ставити вази, посуд, то закріпіть кришку з допомогою листа фанери зсередини, старої дверцята від меблів або оргскла зовні. Дизайнери з валіз роблять не тільки невеликі журнальні столики, але й повноцінні обідні або кабінетні робочий столи. Часто такі предмети меблів тільки стилізовані під вінтажні валізи.

Тумбочки з старих валіз

Придиванная або тумбочка — популярна і зручна річ в інтер’єрі, яку легко зробити з валіз своїми руками. Старий чемодан можна поставити на ніжки або каркас, як у варіанті зі столиком, але більш цікаве і функціональне рішення — поставити кілька валіз один на одного.

М’які меблі з валіз

Замислюючись про те, що зробити з валізи, багатьом приходить в голову думка про м’яких меблів. Для того, щоб зробити диван або крісло з валізи своїми руками, по внутрішньому периметру валізи кріпиться жорстка основа для сидіння, обтягнута тканиною з м’яким наповнювачем. Таким же чином з кришки робиться спинка крісла. Потім вся конструкція ставиться на ніжки бажаної довжини. Для пуфів використовується тільки половина валізи.

Лежанка для кішок і собак

Для домашніх улюбленців з половини старого валізи можна зробити невеличку лежанку своїми руками. Досить просто покласти всередину підстилку або подушку. При бажанні, валізу можна поставити на невеликі ніжки.Шафи і комоди з валіз

Зробити своїми руками шафа або комод з валіз складніше, ніж столик або тумбочку. В основному, такі предмети меблів роблять дизайнери, хоча зустрічаються і саморобні цікаві варіанти. У будь-якому випадку, знадобляться додаткові деталі, наприклад, каркас для комода, направляючі для шухляд, перекладини для шафи і так далі.

Настінні полиці з старих валіз

Якщо валізу зовсім старий і його неможливо використовувати як столик або крісло, зробіть оригінальну настінну полицю! Для цього потрібно обрізати 2/3 валізи і прикріпити до стіни не менше 1/3 з ручкою і замками. Якщо вам необхідні глибокі полиці, то можна використовувати половину валізи. Кріпити частина валізи краще спочатку на дошці з допомогою клею або шурупів, а потім готову полку — до стіни.

Органайзер з валізи

Рукодільниці знають, як зручно, коли у тебе всі необхідні матеріали лежать під рукою в строгому порядку. Тоді легко знайти саме те, що потрібно, і сам процес створення якоїсь речі або вироби не супроводжується болісними пошуками, перебиранням коробочок і розплутуванням стрічок. І органайзер з великої валізи чудово впорається з цим завданням!

Сходи з валіз

Унікальний проект. рідко зустрічається в інтер’єрах. Сходи в будинку на другий поверх зроблена зі старих шкіряних валіз, укріплених дошками. Складно судити як довго такі сходи прослужать, але виглядає вражаюче!

Аудіо колонки з валіз

Дуже незвичайна ідея зробити з валізи – перетворити його в аудіо колонку! І для того, щоб це зробити, потрібна не так фантазія, як уміння працювати руками. Але кінцевий результат вразить усіх! До того ж переносити таку колонку легко завдяки ручці.

Клумба у валізі

В саду для старого валізи також знайдеться місце. Висадіть в нього квіти і трави!