Вироби з пластикових пляшок своїми руками

3

З пластикових пляшок можна зробити безліч корисних і оригінальних предметів для інтер’єру або для саду і дачі. Крім того, створюючи вироби з пластикових пляшок своїми руками, ми сприяємо збереженню чистоти природи. Не секрет, що з сортуванням і переробкою пластику у нас поки справа йде не кращим чином, а пластик розкладається понад 100 років! Отже, що ж можна зробити з пластикових пляшок?

Корисні вироби з пластикових пляшок своїми руками для дому

1. Підставки для прикрас своїми руками.

Вам знадобляться пляшки різного розміру — 2л, 1л і 0,5 л. Відріжте ножицями або гострим ножем від кожної пляшки денце заввишки 3-4 сантиметри. Потім в центрі кожного отриманого «блюдечка» просвердлите отвір, відповідний заздалегідь приготовленому стержня з різьбою.

Насаджувати блюдечка на стрижень краще між двома шайбами і двома гайками. Якщо в якості стрижня ви використовуєте просто металевий штир, дерев’яну спицю або щось в цьому роді, то блюдця можна садити на термоклей.

Дно від 2х-літрової пляшки буде виступати в якості основи підставки, тому просто переверніть блюдцо для стійкості всієї конструкції.

2. Коробки для тістечок і тортів з пластикових пляшок.

Тістечка і капкейки мають властивість заветриваться, так і донести в гості таку красу в цілості й схоронності буває складно. Не страшно! Зробіть такі вироби з пластикових пляшок своїми руками — коробки для солодощів. З картонного кола і половинки пляшки виходить коробочка для одного тістечка, а в двох половинках пляшки можна переносити дуже смачні макаруни!

3. Невелика скринька — чохол з пластикових пляшок своїми руками.

Відріжте від двох літрових пляшок денця висотою 5 — 7 см З внутрішньої сторони вручну пришийте маленьку змійку.

4. Органайзери і підставки з пластикових пляшок своїми руками

Пластикові пляшки дають величезні можливості в організації робочого місця. З пляшок можна робити різноманітні органайзери для журналів і кореспонденції, інструментів і швейних приладдя, підставки для канцтоварів та косметики, коробки — кошики для іграшок та інших дрібних речей. Від пляшок просто відрізаємо шийку, а далі — на Ваш розсуд. Кілька простих варіантів нижче підкажуть Вам ідеї.

5. Штори з пластикових пляшок своїми руками.

Незвичайні вироби з пластикових пляшок своїми руками — штори або легкі перегородки для зонування простору. Такі штори виглядають немов ширяють прозорі квіти, мерехтливі в сонячних променях. Цікавий декор не лише інтер’єру будинку, але і веранди або тераси на дачі.

Вироби з пластикових пляшок своїми руками для саду і дачі.

1. Годівниці і поїлки для птахів своїми руками.

Такий виробом з пляшок нікого не здивуєш. У навколишніх парках і лісах, а також на балконах повсюдно можна побачити різні годівниці з пляшок і молочних коробок, особливо в зимовий час. Але, можливо Вам буде цікаво поглянути на те, які ще годівниці можна спорудити своїми руками з пластику.

2. Вертикальний сад на стіні

Порожні бетонні стіни будинку, гаража або паркану так і просяться, щоб їх прикрасили. Хорошою ідеєю буде влаштувати на голих неживих стінах вертикальний сад з пластикових пляшок своїми руками!

Вам знадобляться кілька десятків дволітрових пластикових пляшок, ножиці, мотузки (шпагат або дріт) і по дві шайби на пляшку. Процес схематично показаний на рисунку:

Для дренажу можна зробити пару дірочок у дні контейнера — пляшки, і перед грунтом укласти дрібні камінчики, пісок або спеціальний наповнювач. А вирощувати в таких підвісних садах можна цілий город: трави, спеції, квіти, ягоди і лікарські рослини!

3. Кришечки для розсади.

З половинки пластикової пляшки виходять прекрасні кришечки для розсади, які захистять молоді паростки від вітру і негоди.

4. Човен з пластикових пляшок.

Незвичайне винахід — човен з пластикових пляшок, яка практично нічим не поступається заводської моделі з дерева або гуми. Якщо у Вас виникло бажання практично безкоштовно обзавестися таким човном, щоб борознити близлежайшее озеро або річку, майстер-клас знайдете тут.

5. Клумби з пластикових пляшок своїми руками

Щоб прикрасити сад і відгородити клумби чи грядки, можна використовувати половинки пластикових пляшок. Причому під пляшками може рости розсада. Такі садові вироби з пластикових виробів своїми руками під силу навіть дітям.

6. Насадка на шланг — поливалка з пластикової пляшки.

Прекрасна садова ідея для м’якого поливу рослин на городі. Візьміть пластикову пляшку і зробіть у ній багато невеликих дірочок. Потім покладіть пляшку на коліщатка, наприклад, від старої візки, іграшкової коляски або роликів.Прикріпіть до шийки шланг і включіть воду. Дрібні струмені з отворів будуть поливати рослин як дощик, а коліщатка дозволять насадці — поливалке бути мобільною.