Деревяний піднос з шкіряними ручками

3

Іноді дуже хочеться взяти якусь стандартну або звичайну річ — і прикрасити її, дати нове життя і шикарний зовнішній вигляд. Сьогодні на очі мені попалася ніжна фотографія, де був дерев’яний піднос з шкіряними ручками. Начебто нічого надприродного, а так красиво і стильно виглядає! Деталі у вигляді шкіряних ручок абсолютно змінили дошку. Давайте сьогодні зробимо самий чудовий і милий дерев’яний піднос для ранкової кави або вечірнього келиха вина!

Як зробити дерев’яний піднос з шкіряними елементами своїми руками?

Якщо в кількох словах, то візьміть нову дерев’яну дошку і прикрутіть саморізами дві смужки з натуральної шкіри. Всі.

Але якщо трохи докладніше, то приготуйте:

  • дерев’яну дошку (можна новеньку обробну);
  • відріз натуральної шкіри, достатній для двох смужок-ручок (штучна шкіра буде здешевлювати весь піднос, хіба що така штучна, що ну зовсім не отличимая від натуральної);
  • саморізи 4 шт + шайби 4 шт;
  • ПВХ труба маленького діаметру для невеликих ніжок;
  • клей;
  • фарба (лак) — опціонально;
  • викрутка, лінійка, ножиці, пилка.

♥♥♥ Крок 1. Підготуйте дерев’яну дошку. Якщо у вас готова обробна дошка, нова і гарненька — нічого робити не треба, хіба що при бажанні можете її пофарбувати, розписати візерунками або зістарити. Якщо ви робите піднос із звичайної дошки, подбайте про те, щоб вона була добре відполірована, з гладкими рівними краями. Знову ж, можете дошку пофарбувати або залакувати. Перед тим, як прикручувати до дошки ніжки і ручки, вона повинна повністю висохнути.

♥♥♥ Крок 2. Відпиляйте від пластикової труби чотири рівні відрізки, висотою 3-6 див. Пофарбуйте їх в будь-який колір, дайте висохнути. Приклейте їх із зворотного боку дошки по кутах, в якості ніжок.

♥♥♥ Крок 3. Відріжте дві смужки шкіри шириною 4-5 см, а завдовжки на 3-4 см більше довжини дошки. Чим довша смужка, тим більше буде вигин шкіряних ручок підноса. Прикрутіть смужки до дошки за допомогою саморізів (не забудьте підкласти шайби).

Насолоджуйтеся результатом!

Для натхнення ще парочку підносів з ручками зі шкіри.