Повітряні кульки: новорічний декор столу

3

Сервірування святкового новорічного столу з використанням повітряних кульок — нестандартний прийом, який використовується досить рідко. Причина, в основному, в тому, що кульки необхідно надувати гелієм і транспортувати додому, що досить важко, замовляти кульки у спеціалізованих компаній може бути дорого, а в домашніх умовах рідко хто тримає балон з гелієм. Тим не менш, якщо у вас все ж є можливість прикрасити квартиру повітряними кульками з гелієм, пропонуємо кілька яскравих, блискучих і святкових ідей!

Головне правило при оформленні інтер’єру повітряними кульками — не перестаратися! Кульок не повинно бути занадто (або дуже мало), вони не повинні викликати відчуття захаращеності, а, навпаки, дарувати простору відчуття легкості, легкості і свята!

Також дуже важливо підібрати гармонійне поєднання кольорів. Дуже ефектно виглядають чорні, білі, золотисті і сріблясті кульки, особливо для декору інтер’єру на новорічні свята.

Як прикрасити святковий стіл повітряними кульками?

Дуже просто. Повітряні кульки, наповнені гелієм, можна прив’язати до якогось важкого предмету біля кожного місця за святковим столом. Можна використовувати ялинкові іграшки, сувеніри і маленькі подаруночки для кожного гостя. Якщо ялинкові кульки занадто легкі, наповніть їх водою або піском (рисом, крупою).

Бажано не прив’язувати кульки до предметів сервіровки — келихах або столових приладів, адже гості будуть ними користуватися і кулька буде заважати. Хоча як варіант можна перетворити процес відв’язування кульки у святковий ритуал!

А що, якщо кульки не прив’язувати, а відпустити під стелю? Теж відмінна ідея, причому до стрічок можна прикріпити фотографії, легкі новорічні прикраси або записочки з новорічними побажаннями!

Кульки можна прив’язати до пляшок шампанського або підставці для торта.

Не забувайте про те, що краще використовувати не звичайні нитки, а красиві блискучі стрічки, серпантин.

Повітряні кульки з гелієм можна поєднувати з кульками, наповненими звичайним повітрям. Головне, щоб лежачі на підлозі кульки не заважали гостям.

Варіації на тему: а кожному кульці написати час, а всередину покласти записочку з якимось дію. Таким чином можна весело провести вечір до настання Нового року і після, щогодини (півгодини) ракеткою кульку і читаючи завдання.

А що, якщо немає можливості надути кульки гелем?

Все одно ними можна прикрасити новорічний стіл і інтер’єр. Наприклад, з допомогою маленьких шматочків малярської стрічки або скотча прикріпити кульки до стелі, причому вони можуть висіти як балонами вниз, так і вгору, ніби наповнені гелієм!

Таким же чином кульки можна прикріпити до стіни.

А невеликими кульками можна прикрасити трубочки коктейлів!