Перо в інтерєрі як елемент декору

2

Перо — прекрасне і досконале творіння природи. Кожне перо неповторним і унікальним за своєю структурою, формою і кольором, воно може бути м’яким і ніжним, гострим і хижим, розкішним і прекрасним, яскравим і веселим. Вибрати для інтер’єру відповідне перо птаха або його зображення буде непросто саме із-за величезної різноманітності реалістичних або фантазійних пір’я. Пропонуємо подивитися, як можна використовувати перо в інтер’єрі в якості декоративного елемента.

Пір’я в інтер’єрі, як і в одязі або аксесуари, нагадують про природу. З давніх часів пташине пір’я вважалися статусним прикрасою шанованих людей, причому не тільки індіанців. Пір’ям ними прикрашали житло, одяг і зброю багато народів, а в період французького Ренесансу пір’я широко увійшли в побут як прикраса для зачісок дам і головних уборів кавалерів.

Сьогодні мода на різноманітні аксесуари та вироби з пір’ям повертається, що відбилося і на дизайні інтер’єру. Пташине пір’я широко застосовуються для створення індійського, афро або сафарі стилів інтер’єр, але їх також використовують як окремі елементи декору в таких сучасних стилях арт-деко, модерн, арт-нуво, лофт і т. п.

Картини та постери з пір’ям

Мабуть, найпоширенішим варіантом використання пер в інтер’єрі є їх зображення на картинах, постерах і фотографіях. Вибір художнього зображення повністю за Вами: можна придбати графічний постер, самостійно намалювати перо аквареллю, вугіллям, тушшю, роздрукувати гарну фотографію. Не забудьте про рамочках і паспарту.
Окремо варто відзначити великі вінілові стікери силуету пера, шпалери зі стилізованим зображенням або реалістичні фотошпалери. Шпалери можуть бути дуже яскравими, шикарними, ніжними або стриманими — в будь-якому випадку, пір’я будуть привертати увагу і утримувати погляди.
Принти з пір’ям на текстилі

Різноманітні принти на постільній білизні, диванних подушках, штори, скатертини, чохли для меблів і т. д. дозволяють легко і ненав’язливо використовувати цей декоративний елемент в інтер’єрі.
Перо в інтер’єрі

Самі пташине пір’я можна використовувати по-різному. По-перше, розташувати їх у вазах та інших підставках. По-друге, розвісити на стінах у рамках під склом, у вигляді віяла або на тонкій волосіні. Пір’ям можна прикрасити абажур світильника, оббити диванну подушку, вплести в килим на підлозі і т. д.За матеріалами http://demarka.pro