Світильники з музичних інструментів

3

Музичний інструмент, особливо улюблений і часто використовуваний, вже якщо і зламався, то господар зробить все можливе і неможливе, щоб полагодити і відновити його. Але в певних ситуаціях інструмент не підлягає відновленню або став непотрібний, забутий і викинутий.

Проект LightMusic дарує зламаним і забутим музичним інструментам нове життя, наповнене світлом, увагою і любов’ю. Майстер створює з них дивовижні світильники в стилі стімпанк, які, скоріше, є повноцінними скульптурами і арт-інсталяціями з можливістю висвітлювати простір навколо.

В якості місії компанія наводить відому цитату Платона: «Музика надихає увесь світ, дарує душі крили, сприяє польоту, уяві… Її можна назвати втіленням всього прекрасного і піднесеного.» LightMusic поєднує в собі різноманітні музичні інструменти, відсилання до крил і польоту, деталі часових та інших механізмів, свічки, лампи, статуетки… Кожну лампу можна розглядати довго, щоразу відкриваючи нові грані творіння.

Світильники з музичних інструментів ідеально підходять для інтер’єру так чи інакше пов’язаного з музикою: будинок музиканта або майстра з виготовлення інструментів, музична школа або звукозаписна студія, концертний зал або музей. Звичайно, і в інтер’єрі, ніяк не пов’язаному з музикою, такий світильник теж стане родзинкою та справжньою окрасою.

А ми пропонуємо вам переглянути фотогалерею робіт майстра, знайти натхнення і нарешті-то придумати, що зробити не тільки зі старими або зламаними музичними інструментами, але і з іншим мотлохом, скопившимся в коморі/на балконі/гаражі. Творіть і будьте щасливі!