Підводні сни: акваріум в спальні

3

Вам сподобалася можливість спати під водою, в оточенні дивовижних морських істот і рослин? Важко відповісти на це питання, поки що немає подібного досвіду. Такий шанс всім бажаючим і фінансово здатною надає компанія Acrylic Tank Manufacturers, фахівці якої створили унікальний акваріум в спальні, вбудований в головах двоспальним ліжка. Не треба занурюватися під воду, щоб в домашній обстановці відчути себе серед морських мешканців!

Неквапливо плаваючий рибки, плавні коливання водоростей, прозора вода і м’яке блакитне підсвічування створять відчуття, ніби ви перебуваєте під водою. І якщо у вас немає страху води, то швидше за все тіло розслабиться, відійдуть в сторону турботи дня, а сон стане міцним і зціляють. Та й вранці ви першим ділом побачите чудові морські пейзажі, сповнені спокою і умиротворення, що, звичайно ж, самим позитивним чином позначиться на вашому настрої.

Такий акваріум в спальні робиться на замовлення з урахуванням інтер’єру кімнати і побажань замовника. В узголів’я з акваріумом можуть бути вбудовані тумбочки і шафки. Цікавий дизайнерський прийом — на прікроватних тумбочках стоять нічні лампи-торшери, але вже у воді, прямо всередині резервуара. Обсяг цього акваріума на фотографії — 2460 літрів, а вартість — близько 11500$.

Фотографії: http://hiconsumption.com/