Котельня 8 кв. м., перетворена на будиночок для гостей

3

На доказ того, що затишне житловий простір можна облаштувати в будь-якому приміщенні будь-якого метражу, студія Azevedo Design перетворила крихітну цегляну прибудову в химерний, але від цього не менш комфортний будиночок для гостей.

Спочатку в цій маленькій будівлі розташовувалася котельня для пральні. Завдяки технічному прогресу і потужним пральним машинкам необхідність і котельні, і в пральні зникла. Підсобне приміщення площею всього 8 квадратних метрів використовувалося як склад для різних речей.

За замовленням власника будинку, фахівці студії взялися перетворити нежитлове крихітний простір в окремий будиночок для гостей. Для початку було прийнято рішення збільшити простір за рахунок надбудови другого рівня. Невелика сходи, що ведуть наверх, практично не краде корисну площу, а скляна підлога другого поверху дозволяє природного світла з верхніх вікон вільно проникати вниз.На нижньому рівні розташована невелика зона відпочинку і кухня з усім необхідним. Всередині і зовні основної будівлі без надбудови була залишена оригінальна цегляна кладка 1916 року, яка визначає основну тему інтер’єру. Темні металеві деталі, коричневий шкіряний диван, чорний килим і хромовані елементи кухні гармонійно перегукуються з кольором і фактурою цегли. Щоб трохи пом’якшити простір, стеля, столик і панелі кухонного гарнітура виконані в молочно-білому кольорі. Також в інтер’єрі залишили дерев’яні балки, які підтримували дах.

Металеві сходи приводить в маленьку вітальню, яка веде в крихітну ванну кімнату. У передпокої є шафа для речей. Скляна платформа веде до двоспального ліжка, над якою розташовані книжкові полиці і світильники.

Інтер’єр спальної зони виконаний у світлих тонах з використанням дерева, що робить простір м’яким і затишним. Вікна в стіні і в даху днем наповнюють кімнату сонячним світлом, а вночі дозволяють милуватися зоряним небом.

Цей будиночок для гостей — прекрасний приклад того, як можна переробити старе, непривабливе будівля в чарівний будиночок без нового будівництва. Адже навіть для невеликого будинку потрібен надійний і якісний фундамент, не кажучи вже про інших будівельних роботах. Фахівці підприємства «Виант» мають величезний досвід в зведенні фундаментів різного ступеня складності. За посиланням доступна інформація про компанію, технології і об’єктах. Довірте будівництво професіоналам!

Фотографії: christiazevedo