10 ідей: тумбочка своїми руками для вітальні та спальні

3

Тумбочка спальні або тумба поруч з кріслом у вітальні — невід’ємний атрибут інтер’єру багатьох квартир. Звичайно, зараз можна придбати в магазинах будь-тумбу, але чи буде вона унікальною? Пропонуємо Вашій увазі 10 незвичайних ідей, як зробити оригінальну тумбочку своїми руками з різних предметів і матеріалів.

1. Тумбочка своїми руками з ящиків

Дерев’яний ящик від овочів, фруктів або поштової посилки поставте на ніжки або коліщата. Всередині скриньки прикріпіть полку. Ящик можна розміщувати як горизонтально, так і вертикально, а також робити високу тумбу з двох та більше ящиків.

Ящик можна прикрасити, наприклад, зрізами гілок. Як зробити таку тумбочку своїми руками, читайте тут.

2. Тумбочка своїми руками з мотузяними полицями

Із звичайного дерев’яного ящика або короби, а також мотузок можна зробити тумбочку з гнучким дизайном. Ви зможете самі налаштувати полиці і різні утримувачі з мотузок залежно від предметів і речей, які зберігатимуться в тумбі. Для цього потрібно просвердлити ряди отворів у бічних стінках тумби і навіть зверху. Міцну натуральну або синтетичну мотузку простягайте в отвори і робіть різні полиці і відсіки для речей.

3. Тумбочка своїми руками з книг

Незвичайний і оригінальний проект тумбочки в спальню або вітальню. Стопки книг перетягніть ременями, стяжками або перев’яжіть щільними стрічками. При цьому між стопками помістіть дерев’яні модулі, квадратні або прямокутні короби. Це можуть бути навіть щільні картонні коробки від взуття або дрібної побутової техніки. Старі книги, вінтажні шкіряні ремені та дерев’яні елементи додадуть тумбочці неповторний шарм і стиль.

4. Тумбочка з скрині

Скриня здавна був головним предметом меблів в хатах і хатах. Зараз старовинні або сучасні скрині — явище рідкісне в інтер’єрі. Тим не менше, якщо ви — володар старої бабусиної скрині, то ви можете зробити з нього вінтажну тумбочку своїми руками. Містке простір під кришкою скрині дозволить зберігати багато речей, включаючи постільна білизна або іграшки в дитячій кімнаті. Крім того, дизайнери пропонують ексклюзивні варіанти тумб у вигляді дорогих шкіряних скринь. Ці ідеї можна взяти за основу і натхнення. Перетворення скрині в тумбочку полягає тільки в декорі самого скрині. Його можна оновити, так і зістарити, залишити в природному вигляді або розфарбувати.

5. Тумбочки з валіз

На відміну від антикварних скринь, знайти старі валізи набагато простіше. Тумбочка своїми руками з вінтажного валізи прикрасить інтер’єр кімнати, а також забезпечить додатковим закритим місцем для зберігання речей. На тумбочку з валізи навіть можна повісити невеликий кодовий замок і зберігати там інтимні речі. Щоб зробити тумбу, як можна скласти один на одного кілька валіз, так і поставити одну валізу на ніжки, наприклад на табурет або столик.

6. Тумба своїми руками з бочки

Дуже незвично буде виглядати в спальні або вітальні тумбочка своїми руками з бочки. Кругла дерев’яна бочка — вже готова тумба. Головна умова — бочка повинна бути чистою і не мати сторонніх запахів, наприклад, вина. Також можна випиляти в бочці двері, посадити її на петлі, а всередині прикріпити полку. Ще як варіант — з однієї бочки можна зробити дві тумбочки своїми руками, просто розпилявши бочку на дві рівні частини.

Як тумби може згодиться і металева бочка, особливо якщо вона старовинна.

7. Тумбочка своїми руками з стільця

Дуже часто в якості тумбочки виступає стілець. Пропонуємо його удосконалити, перетворивши в справжню тумбочку з ящиком. Для цього бажано вибрати дерев’яний стілець без м’якої оббивки. Придбайте в магазині спеціальну фурнітуру для висувних ящиків і сам ящик за розмірами стільця. Прикріпіть всю систему під сидінням. Також під ящиком можна прибити ще одну полицю з квадратного листа ДСП.

8. Тумбочка з дзеркала і табурети

Якщо у вас в ролі тумбочки виступає табурет, пропонуємо його вдосконалити і прикрасити. Таким же чином, як і у випадку зі стільцем, можна прикріпити висувний ящик або полицю між ніжками табуретки, а в якості стільниці можна використовувати дзеркало в рамі.

9. Тумбочка з драбини

Невелика драбинка — стрем’янка або приставна драбина для шаф — відмінне рішення для тумбочки. Додатково нічого робити не потрібно, при бажанні пофарбувати або зістарити сходи.

10. Тумбочка підвісна своїми руками

Тумбочка, вірніше, приліжковий столик, може парити в повітрі! Як зробити такий незвичайний проект для спальні — читайте тут.