Вінтажний диван із старої скрині своїми руками

3

На сьогоднішній день скриня в інтер’єрі – предмет досить рідкісний, але здатний надати кімнаті трохи вінтажного настрою. Хоча якщо ви вважаєте, що такий декор занадто старомодний, тобто більш цікаве і практичне застосування для старого дерев’яного скрині. Пропонуємо зробити своїми руками з старої скрині невеликий диванчик з дуже незвичайною оббивкою м’яких подушок!
Отже, ви знайшли на бабусиній дачі мотлох і ставите питанням, що ж зробити з знайденого старої скрині. Приведіть його в порядок, добре почистіть, зніміть стару фарбу і відполіруйте, заново пофарбуйте або розпишіть візерунками. Звичайно, зовнішній вигляд скрині можна залишити таким як є, зі всіма мітками часу, тоді диван вийде антикварний, старовинний, і такий стиль може вибиватися із загального дизайну інтер’єру кімнати або веранди. Продумайте заздалегідь, де буде стояти новий «старий» диван і з чим поєднуватися.

Для цього проекту зніміть кришку і випиляєте передню стінку скрині, залишивши відступи від країв.

З товстих листів ДВП зробіть обшивку сидіння і спинки з старої скрині.

Подушки можна взяти від старого дивана, замовити або зробити самостійно. Родзинкою цього проекту є дуже нестандартний вибір матеріалу для оббивки – велосипедні камери! Здалеку здається, що диван шкіряний, хоча це всього лише розрізані і зшиті камери. В плані практичності чохол з велосипедних камер прослужить дуже довго, але в жарку погоду на такому дивані сидіти буде неприємно, адже фактично сидіння – гумове.

Для зручності і мобільності до днища дивана-скрині прикріпіть колеса, досить великі і міцні, щоб витримати і вага скрині, і вага сидячих людей.