Столові прилади на стіні: декор кухні

3

Питання декору кухні часто ставить у глухий кут майстрів, які роблять ремонт. Власники невеликої кухні намагаються з максимальною ефективністю використовувати кожен метр простору для меблів, полиць і побутової техніки, часто ігноруючи декоративне оформлення стін і віддаючи перевагу функціональності. Тим не менш, при умілому підході та виборі меблів навіть в самому малогабаритному приміщенні можна розмістити все необхідне, залишивши місце для картин і оригінальних декоративних штучок, які додадуть інтер’єру кухні стиль, індивідуальність і затишок.

Зміст:

 • Столові прилади на стіні в рамці
 • Декоративні великі столові прилади
 • Стікери з зображенням столових приладів
 • Картини та плакати зі столовими приладами
 • Годинник і світильники з столових приладів
 • Як правило, на невеликій кухні самим підходящим і вільним місцем для декоративного оформлення є куточок або стіна над обіднім столом. Можна вибрати будь-яку тему для оформлення, але все ж рекомендуємо зупинитися на тематики, пов’язаної з їжею та напоями. Композиції, картини і фотографії зі смачними стравами, свіжими овочами та фруктами або вином виглядають в інтер’єрі кухні дуже гармонійно, природно, покращують апетит і піднімають загальний настрій. Пропонуємо подивитися, як можна цікаво використовувати декоративні та справжні столові прилади на стіні, а також їх зображення для прикраси кухні.

  Столові прилади на стіні в рамці

  Можливо, у вас є вінтажні столові прилади, залишені бабусею у спадок, радянські алюмінієві ложки і виделки, дерев’яні ополоники та інші прилади, які лежать в шухляді і ніколи не використовуються. Будь-ложки, виделки і ножі різних форм, розмірів і епох чудово підійдуть для оригінального декору їдальні або кухні. Подумайте, що конкретно ви хотіли б виставити на загальний огляд, складіть композицію, пограйте з колірним рішенням фону, багетом, різним напрямком приладів.

  Використовуйте багет для картин, картонні коробки з невисокими стінками, щоб обрамити та виділити композицію з столових приладів. Можна зробити яскравий фон з кольорового паперу або строкатої тканини або залишити поверхню стіни.

  Рами не обов’язково повинні бути прямокутними. У багатьох художніх крамницях і ремісничих магазинчиках можна знайти цілий багет для картин, а також використовувати круглі коробки від печива, капелюхів або навіть звичайної дерев’яне сито.

  Цікаво виглядає і композиція з ложок-виделок, прикріплених прямо на стіну без рамки. Кріпити столові прилади можна за допомогою клею, двостороннього скотча, маленьких крючков, дроту або саморізів.

  Ще трохи варіантів розміщення столових приладів на стіні (натисніть для перегляду в повному розмірі):  Декоративні великі столові прилади на стіні

  Крім звичайних ложок, виделок і ножів можна використовувати декоративні збільшені копії столових приладів. Їх можна придбати на аукціонах, у магазинах декору або замовити у майстрів. Гігантські ложки стануть головним акцентом інтер’єру кухні, тому не варто перевантажувати простір дрібними деталями і художніми елементами. Цей декораторський прийом добре підійде для просторих кухонь та їдалень

  Стікери з зображенням столових приладів

  Використовуйте шпалери або спеціальні стікери з зображенням столових приладів, які також можна знайти і придбати в інтернеті. На відміну від справжніх предметів, зображення не так сильно навантажують простір, що корисно для невеликих площ.


  Інші варіанти з зображеннями столових приладів на стіні кухні:


  Картини та плакати із зображенням столових приладів

  Дуже популярний і поширений спосіб декору стін кухні, який підходить для інтер’єрів будь-якого стилю. Навіть на маленькій кухні завжди знайдеться місце для цікавої картини в рамі, плаката, невеликого колажу або навіть вишивки з тематикою кухонного посуду і столових приладів.


  Годинник і світильники з столових приладів

  Ложки, виделки, ножі та інші прилади можна використовувати в якості матеріалу для корисних і функціональних виробів для кухні.

  Зробіть для звичайних годин обрамлення з столових приладів. Як це зробити, радимо прочитати в цій статті.

  А ця модель годинника заводського виробництва, можна придбати на аукціонах ebay або AliExpress.

  Столові прилади можна використовувати в якості декору люстр для кухні. Подивитися різні варіанти люстр з ложок і виделок можна тут.