Ширма з труб своїми руками

3

Ширма — дуже простий і доступний спосіб зонувати простір. Крім функції поділу приміщення, ширми певних конструкцій можуть бути дзеркалом, системою зберігання речей, виставковою площею для картин і фотографій, а також можуть стати візуальним центром приміщення. Сьогодні на прикладі дизайнерського дільника простору Casa Ideal від Sunindusa пропонуємо подивитися, як зробити ширму з труб своїми руками.

Щоб вийшла така ширма з труб своїми руками, вам необхідні:

  • шість метрів труб ПВХ, бажано різного діаметру (3-4 види);
  • пила по металу;
  • клей, що підходить для склеювання поверхонь ПВХ.

Якщо у Вас буде можливість нарізати труби на верстаті в будівельному супермаркеті при купівлі — обов’язково скористайтеся нею. Продумайте заздалегідь ширину вашої ширми, але мінімум 5 див. В іншому випадку, труби доведеться пиляти самостійно. Для цього відміряйте і відзначте на трубі кожні 5 см (або більше). Зафіксуйте трубу в лещатах і пилкою по металу наріжте шматки. Коли ви нарізали всі шматочки, потрібно зробити їх краю рівними і гладкими. Для цієї мети відмінно підійде праска. Нагрійте його до максимальної температури і через пекарську папір пропрасуйте зрізи труб. Після кожного підходу отклеивайте папір від зрізів, інакше потім це буде зробити складно.

Приступайте до склеювання одержані кілець. Спершу розкладіть труби на підлозі так, як Ви хочете бачити готову ширму. Якщо ви використовуєте кільця різного діаметру, викладіть композицію великими кільцями, а простір між ними заповніть дрібними. Візерунок ширми може бути симетричним або ж кільця можна розташовувати в довільному порядку. При цьому продумайте краю ширми. Якщо передбачається, що ширма з труб буде прилягати до стіни — робіть край рівним. У зворотному випадку край може мати вигнуту форму.

Після того, як Ви визначилися з дизайном ширми, починайте склеювати кільця між собою. Для цього акуратно промажте клеєм або рідкими цвяхами місця зіткнення кілець. Не перестарайтеся, надлишок відразу ж видаляйте ганчірочкою. Після висихання клею ширму можна пофарбувати у будь який колір спрей-фарбою. Якщо ж ви хочете, щоб кільця були різнокольоровими — пофарбуйте їх перед склеюванням. Готова ширма з труб може кріпитися до стіни або ж бути абсолютно мобільного, на підставці з коліщатками. В кільцях можна зберігати пляшки, згорнуті журнали і газети, речі.

Контактний гриль — це апарат, на якому можна швидко підігріти або підсмажити продукти з усіх боків. Ця особливість притискного гриля дозволяє використовувати його в ресторанах швидкого харчування, особливо коли є великий потік клієнтів. На грилі можна розігріти сендвічі і тости, запекти м’ясо або рибу за короткий проміжок часу. Широкий вибір грилів для професійного використання на http://technofood.com.ua/shop/category/teplovoe-oborudovanie/kontaktnye-grili-i-tostery-1