Креативні декоративні огорожі для будинку й саду

3

Багато власників дачі або заміського будинку роблять паркани, огорожі і огорожі клумб своїми руками, не вдаючись до допомоги фахівців. Варто зауважити, що будь огорожу на ділянці є ще й частиною ландшафтного дизайну, а якщо воно зроблено вручну – то й предметом гордості власника. Якщо ви робите декоративні огорожі для свого саду або вдома, то дайте волю фантазії і творчим талантам!

Мабуть, найбільш простий спосіб прикрасити звичайний дерев’яний паркан – розмалювати його або просто яскраво розфарбувати. Огорожа ділянки може перетворитися на клавіші піаніно, гральні карти, кольорові олівці, смішних чоловічків і багато іншого.

Старі двері і непотрібні вікна зі стулками, пофарбовані в соковиті кольори стануть відмінним захистом від сторонніх очей.

Напевно власники прокату лижного спорядження не знають, куди подіти поламані і зношені лижі. Ось чудова ідея!

Пора згадати уроки праці по випилювання лобзиком!

Приголомшлива, але досить трудомістка ідея – використовувати старий непотрібний мотлох як огорожу клумби або газону в рулонах http://green-art.in.ua/gazony/. Залізні інструменти, деталі різних машин і верстатів з допомогою зварювання кріпляться до металевих рейок і між собою.

Таким же чином можна прикрасити паркан деталями велосипедів – старі рами і колеса знайдуть своє друге життя!

Різнокольорові промені сонця, що проникають у дворик через паркан – видовище! У звичайному дерев’яному паркані зробіть невеликі отвори і помістіть туди кольорове скло або плівку.

Сучасний і незвичайний спосіб відокремити обідню зону в саду – квадратні великі бруски, встановлені по спадаючій плавної лінії.

Декоративний паркан з скляних пляшок від вина чи пива додасть куточку двору вашої дачі незвичайний і своєрідний вигляд. Вибір гармонійних кольорів скла, а також нестандартних форм пляшок зроблять паркан справжнім витвором дачного мистецтва. Всі пляшки насаджені на сталеву опору. Для цього вам буде потрібно склоріз, щоб зробити відповідний отвір в днище пляшки. Другим варіантом з’єднання склотари може бути суперклей. У будь-якому випадку, такий паркан носить більше художній декоративний характер. Попадання в нього м’яча може засипати землю безліччю осколків.