Затишний куточок в саду: садовий шатро своїми руками

3

Що може бути приємніше провести пообідні години в тихому затишному куточку саду, з улюбленою книжкою і склянкою холодного лимонаду? Ніжний шелест листя, пташине щебетання, п’янкий повітря, насичене ароматами трав і квітів… А від можливих комарів і літаючих комах вкриє легкий намет із фіранки, простирадла або протимоскітної сітки, зроблений своїми руками. Та й для дітей такий повітряний будиночок — велика радість і місце для всіляких ігор. До того ж, можна спокійно залишити коляску зі сплячим малюком, закривши її від комарів таким шатром.

Шезлонг, крісло або просто великі подушки прямо на газоні під гілкою дерева, через яку перекинуто повітряна напівпрозора тканина або сітка, простенький ліхтарик-підсвічник, кошик з пледом або іграшками — і цей куточок напевно стане улюбленим місцем відпочинку на дачі як для дітей, так і для дорослих. Таким же чином сітку або простиральце можна перекинути через натягнуту мотузку і закріпити її прищіпками.

Ще один спосіб зробити садовий шатро своїми руками — використовувати залізний або пластиковий обруч хулахуп. Бажано взяти найбільший діаметр обруча і надіти на нього тканину або протимоскітну сітку. На верхівці купола можна закріпити гачок або звичайну мотузку, щоб чіпляти намет у будь-якому куточку саду на дачі. До речі, замість обруча можна використовувати відкритий парасольку, старий абажур або велосипедне колесо. Навіть якщо діаметр круглої основи зовсім невеликий, то тканину намету можна додатково розтягнути і зачепити за гілочки. Навіть невеликий столик в саду поміститься! Більш романтичного місця для вечері вдвох у садку і не придумаєш.

Якщо ви на дачі вирощуєте овочі, фрукти і ягоди, то ви напевно замислювалися про покупку теплиці з полікарбонату. Полікарбонат — сучасний матеріал, легкий, міцний, з хорошою світлопроникністю і здатністю відмінно переносити високі температури, саме тому такі теплиці http://ivanovo.usadba-market.ru/teplicy/ стануть незамінними помічниками садівника!