Світильники з гілок своїми руками

3

Природа створює прекрасні форми, нам залишається тільки розгледіти і зберегти це досконалість. Напевно ви хоч раз помічали незвичайну форму якоїсь гілки або корчі. Їх красу можна використовувати в декорі інтер’єру не тільки як прикраса, але і як цілком функціональний елемент. Чимало ідей для дому з застосуванням дерева втілили дизайнери та майстри для того, щоб зробити стильні світильники з гілок своїми руками.

Практично будь світильник з гілки можна зробити своїми руками, знадобляться нехитрі інструменти і вправність. Зате робота з деревом Вам принесе задоволення, це чуйний і теплий матеріал. Без зусиль можна відшукати в лісі або парку химерні гілки дерев, вже висохлі. Таку гілку використовуйте в якості підстави для лампи. Не варто брати зовсім трухляве дерево, основа повинна витримати вагу плафонів і прослужити довго.

Залежно від довжини, діаметру і форми гілки ви можете зробити стельовий, настінний або настільний світильник. Для підлогових світильників з гілок потрібно зробити надійну ніжку, наприклад, залити цементний розчин в якийсь контейнер або опалубку, куди вставити гілку дерева. Потім опалубку зняти і залишити голий цемент або ж залишити його в ємності (великий керамічний горщик, відро, кашпо).

Коли підстава світильника готове, прикріпіть до гілки шнур з патроном і лампочкою. Шнур можна як просто намотати на гілку, так і пустити його через металеві куточки, прикріплені до дерева. З гілкою однаково цікаво і стильно виглядатимуть вінтажні абажури, старі плафони або просто голі лампочки.

Екологічні світильники з гілок гармонійно впишуться практично в будь-який інтер’єр, головне пам’ятати, що в усьому потрібна міра. Не варто буквально захаращувати простір декоративними сучками, корчами і гілками.