Сходи: ідея як зберігати сковорідки на кухні

3

Скриньок, поличок і інших систем зберігання посуду на кухні багато не буває — це може підтвердити практично кожна господиня. Особливо тісно у шафах, де зберігаються сковорідки і каструлі всіх розмірів. Так і буває незручно знайти і дістати саме ту, яка потрібна зараз. Так навіщо ж ховати улюблену сковорідку і три часто використовувані каструлі? Виставити їх напоказ — ось відмінна ідея як зберігати сковорідки на кухні. А допоможе у цьому драбина!

Щоб зекономити цінні квадратні метри корисного простору, посуд можна зберігати на стелі. А точніше, під стелею на спеціальних рейлінга. І хоча рейлінги — більш практичне і сучасне рішення, сьогодні ми подивимося, як для цієї мети використовувати звичайну приставну драбину.

Легка переносна драбина в ролі вішалки для кухонного начиння буде добре виглядати в приміщенні з високою стелею. Але навіть якщо стеля кухні не надто високий, а вам хочеться задіяти саме цей варіант, то важливо дотримуватися кілька умов. Переконайтеся, що обране місце не є прохідним, інакше ви будете постійно зачіпати головою висять сковорідки. Ідеальним місцем для розміщення сходів буде стелю над кухонним островом, столом або поруч із плитою.

Також дуже важливо правильно оцінити вагу всієї конструкції і надійно прикріпити її до стелі, щоб потім не було неприємних наслідків. Драбина повинна бути легкою і невеликий, 4-6 горизонтальних поперечин.

Можна використовувати як на дерев’яну, так і металеву драбину. Каструлі і сковорідки буде зручно підвішувати за металеві гачки, а зверху на драбинку можна поставити кошика і легкі шухлядки.

Наприкінці-решт, якщо підвісити драбинку під стелю немає можливості, то можна її просто притулити до стіни і також вішати каструлі на гачки. Правда, в цьому випадку складно сказати, що ви економите місце для зберігання на кухні.