Ідеї що зробити зі старої клавіатури

3

Зламана комп’ютерна клавіатура може стати натхненням і основним матеріалом для створення декоративних і корисних речей. Отже, що зробити зі старої клавіатури? 7 цікавих ідей ми зараз і подивимося.

1. Прикраси з клавіш старої клавіатури

З клавіш клавіатури можна зробити різноманітну біжутерію та аксесуари. Візьміть основу для сережок, колечка або невидимку і приклейте клавішу. Можна підбирати комбінації клавіш зі змістом, наприклад, Cntrl + C, Cntrl + V і так далі.

Щоб зробити браслет з клавіатури, треба з обох сторін клавіші виконати по два отвори, протягнути нитку — гумку або тоненький шнурочок.

А для чоловіків з кнопок клавіатури можна зробити стильні запонки!

2. Аксесуари для робочого столу зі старої клавіатури

Клавіші від зламаної клавіатури можна використовувати як декор для різних предметів. На робочому столі в офісі підставка для ручок, рама для фотографії родини і робочий щоденник з обкладинкою з кнопок клавіатури будуть виглядати дуже гармонійно і актуально. Хід роботи дуже простий — потрібно приклеїти кожну клавішу на обраний предмет.

3. Полиця зі старої клавіатури

Всю стару клавіатуру, не розбираючи, можна перетворити в навісну полицю для книг. Головне завдання — надійно прикріпити до стіни.

4. Сумка зі старої клавіатури

Для ділової леді з прекрасним почуттям гумору можна зробити таку оригінальну сумку або клатч. Відмінний спосіб оновити стару сумку з потрісканою шкірою або пошарпаними тканиною.

5. Годинник зі старої клавіатури

Функціональні клавіші F1 — F12 використовуйте для циферблата годинника. Основу можна зробити їх CD диска, щоб підтримати тему годин.

6. Меблі зі старої клавіатури

Nolan Herbut, американський дизайнер використав близько 20 клавіатур, створюючи незвичайну лаву Wolfgang з масажним ефектом. Понад 2000 клавіш вбудовані в основу з дерева, причому не просто приклеєні або пригвинчені намертво. Кожна клавіша натискається точно так само, як і на повноцінної клавіатурі комп’ютера, з характерним звуком і тактильними відчуттями.

7. Ще що зробити зі старої клавіатури?

Крім більш-менш практичних речей, клавіші клавіатури можуть служити матеріалом для створення масштабних творів мистецтва. Наприклад, величезні картини — мозаїки з портретами відомих людей.

Або незвичайне покриття для автомобіля