4 ідеї як зробити підставки для пляшок своїми руками

3

Винний шафа або підставки для пляшок — необов’язковий предмет інтер’єру та сервірування столу, але в будинках, де цінують і колекціонують хороші вина, підставки цілком виправдані. Крім очевидної функції тримати пляшку вина, підставки додадуть інтер’єру певний шик і елегантність, що нагадує французькі будиночки Провансу. Але подібний предмет меблів може бути дуже дорогим. А зробити оригінальні підставки для пляшок своїми руками зовсім нескладно. Ось кілька ідей для натхнення.

1. Настінні підставки для пляшок вина.

Щоб зробити своїми руками таку настінну підставку для вина, знадобляться кілька довгих дощок, в яких потрібно вирізати отвори для пляшок. Короткі планки необхідно набити ззаду драбинкою, щоб горлечко було трохи опущено, а пляшка не випадала з отвору (весь майстер-клас тут).

2. Невелика настільна підставка для вина своїми руками.

Винні підставки не обов’язково повинні вміщувати багато пляшок. Якщо у вас мало вільного місця в квартирі або ви не такий вже любитель вина, то ви можете зробити таку просту підставку на 2-3-4 пляшки. Наприклад, ця настільна підставка на фотографії вміщує 3 пляшки і зроблена з картонної труби, використовуваної при поштових пересилках і транспортуванні великих фотографій, постерів і плакатів. Труба розрізається на дві частини, половинки склеюються гарячим клеєм або скотчем, а вся поверхня покривається фетром або іншою тканиною (весь майстер-клас тут).

3. Винний шафа своїми руками.

Цей невеликий винний шафа зроблений з дерев’яного ящика. Для зручності ящик встановлений на ніжки. У днище прорізані отвори для пляшок. Між рядами краще зробити поличку, розділяє пляшки (деталі тут).

4. Полиця для пляшок вина своїми руками.

Таку винну підставку — полицю для пляшок просто зробити при наявності спеціального свердла. Основна тонкість — просвердлити всі отвори для пляшки під кутом, причому однаковим. Потім дерев’яну планку потрібно зачистити, при бажанні пофарбувати або обробити лаком і повісити на стіну (детальніше тут).