Простий абажур з книги в лампі Booklamp

3

У вік електронних книг і інших гаджетів читання цієї паперової книги набуває особливого значення. Щоб книга довго залишалася цілою і неушкодженою, рекомендується використовувати закладки між сторінками, але якщо ви звикли класти книжку на розворот, то краще це робити на унікальну лампу Booklamp. Тоді на лампі з’явиться абажур з книги, яку ви читаєте.

Стельовий світильник Booklamp розроблений двома молодими дівчатами з Голландії, дизайнерами Cim Froeling і Tessa Kuyvenhoven. З моменту перших ескізів до реалізації проекту минуло більше 10 років. Гроші на виробництво ламп дизайнери досить швидко зібрали на Kickstarter, і ось уже перші володарі світильників читають під абажуром книги.

Основа лампи у вигляді круглого бруска зроблена зі світлої деревини берези. У неї вбудована світлодіодне підсвічування високої потужності. Виробниками гарантується 80 000 годин роботи світлодіода, а це трохи більше 9 років! По боках світильника розташовані крила з міді для абажура, які й утримують книгу в розкритому стані, немов дах над будиночком. Тонка дріт, на якому висить лампа, практично не видно, тому створюється враження, що книга ширяє в повітрі.

Сам світильник і без абажура з книги виглядає цікаво, в дусі мінімалізму. Лампа може легко перетворити ваш простір і настрій, достатньо всього лише поміняти книгу або журнал. Такий світильник стане для любителя читати прекрасним подарунком разом з книгою.

Фотографії: kickstarter