5 ідей, як зробити новорічні прикраси з гудзиків

3

Гудзики різних розмірів, форм і кольорів — універсальний матеріал для різних виробів своїми руками. Сьогодні пропонуємо Вам кілька цікавих ідей, як зробити новорічні прикраси з гудзиків. Створення іграшок з гудзиків — процес простий і захоплюючий, тому можна сміливо залучати дітей до такого творчого заняття.

Зміст:

 • Ялинкові іграшки і кульки з гудзиків
 • Віночки на двері з гудзиків
 • Декоративні ялиночки з гудзиків
 • Гірлянди з гудзиків
 • Листівки та картини з гудзиками
 • Новорічні прикраси з ґудзиків: ялинкові іграшки і кульки

  З гудзиків можна зробити різноманітні ялинкові іграшки у вигляді фігурок Діда Мороза, сніговика, ялинок, сніжинок, віночків, а також кульки, які можна використовувати для прикраси ялинки, так і для святкового декору інтер’єру.

  Щоб зробити кульку з гудзиків, Вам знадобиться:

  • куля з пінопласту, полістиролу, монтажної піни або флористичної губки;
  • шпильки з голівкою у вигляді намистинки (опціонально — клей);
  • звичайні гудзики з отворами;
  • стрічка

  Сам кульку з полістиролу або пінопласту можна придбати в інтернет-магазинах, з флористичної губки — у квіткових магазинах, а з монтажної піни навіть можна зробити кулю самостійно, правда, процес нелегкий, тому простіше буде купити. Як варіант, ви можете використовувати кулька з тканини, щільно наповнений синтепоном. Якщо ж ви в цілях безпеки дітей плануєте використовувати клей, а не шпильки, то кулька можна взяти будь — пластиковий, гумовий, тенісний, до якого можна буде приклеїти гудзики.

  В залежності від того, які ґудзики ви будете використовувати, кулька потрібно попередньо пофарбувати або залишити його первісний колір. Наприклад, якщо ви хочете зробити новорічну іграшку з білих і кремових ґудзиків, то куля залиште білим, якщо ж хочеться зробити яскраво-червоний з зеленим орнаментом — то пінопласт краще пофарбувати з балончика.

  Прикріпіть шпильками або приклейте клеєм петельку з стрічки чи шворочки, за яку кульку можна буде повісити на ялинку. Потім ґудзик за гудзичком акуратно прикалывайте шпильками до кулі. Ви можете комбінувати кольори і розміри гудзиків, кріпити гудзички одна на іншу. Простір між гудзиками ви можете заповнити шпильками.

  Ще варіанти ялинкових кульок з ґудзиків:
  Гудзики можна нанизувати на нитку або дріт в певному порядку, щоб вийшли фігурки сніговиків, чоловічків або маленьких ялиночок.

  Ось невеликий майстер-клас як зібрати на нитці маленького сніговика.
  Ви також можете наклеювати гудзики на якусь основу, наприклад, палички для створення сніжинки, картонний круг — для віночка тощо.

  Ще приклади ялинкових іграшок з ґудзиків:
  Декоративні різдвяні вінки з гудзиків

  Різдвяний вінок на двері — популярний святкова прикраса в західних країнах. Найчастіше вішають вінки з зовнішньої сторони дверей будинку. Нам нічого не заважає наслідувати традицію і прикрашати вінками інтер’єр до свят. Вінок з гудзиків можна зробити кількома способами.

  Гудзики можна наклеїти на картонний круг, ось так:

  Щоб зробити об’ємний вінок з гудзиків, можна зшити чохол, наповнити його синтепоном, а зверху пришити гудзики.

  Невеликі ялинки з гудзиків

  Маленькі конусоподібні ялинки чудово виглядають в інтер’єрі.

  Для того, щоб зробити таку ялинку, Вам знадобиться:

  • конус з пінопласту, полістиролу або щільного картону;
  • гудзики;
  • тканина або кольоровий папір (опціонально);
  • шпильки (чи клей, дріт, нитка з голкою).

  Хід роботи ідентичний створення ялинкових кульок з гудзиками. Якщо ви використовуєте конус з пінопласту або іншого пінистого матеріалу, то гудзики до основі можна кріпити за допомогою шпильок. Якщо ж у вас картонний конус, то гудзики ви можете пришивати ниткою або кріпити дротом. Також в обох випадках можна використовувати клей. Основу попередньо краще пофарбувати в зелений колір або покрити зеленою тканиною або папером.


  Гірлянди з гудзиків

  Дуже просто зробити довгу гірлянду з гудзиків. Це займе якийсь час, зате настільки незвичайне прикраса на ялинці або в приміщенні буде виглядати дуже цікаво.

  Картини та листівки з гудзиками

  З гудзиками виходять милі новорічні картини та листівки. Сюжет дуже просто — ошатна ялинка, сніговик, ялинкові кулі, сніжинки. Гудзики можна пришивати до полотна або приклеювати до паперу. Невелика рама або паспарту для картини красиво виділить зображення. Для листівок також використовуйте стрічки, намистини, тасьму і шнури.

  Невеликий майстер-клас як зробити листівку з ялинкою із стрічок і гудзиків своїми руками:


  А в галереї нижче ви знайдете різні картини та листівки для натхнення: