Оригінальні настінні вішалки в передпокої

3

Передпокій — це перше, що побачать гості, зайшовши до вас в будинок. Тому є сенс оформити стіни передпокою нестандартно і цікаво, тим самим сформувавши перше незабутнє враження. Оригінальні настінні вішалки в передпокої є важливим і невід’ємним елементом інтер’єру. Завжди знайдеться що повісити на вішалки-гачки: верхній одяг, сумки, парасольки та інші аксесуари. Кілька дизайнерських ідей допоможуть відійти від традиційних рішень і перетворити вітальню!

Настінна вішалка в передпокій: види та особливості

Вішалка в передпокій — проста і вкрай корисна конструкція в інтер’єрі. Якщо у маленькому передпокої немає можливості розмістити шафа або стінку, то настінна вішалка стане оптимальним рішенням, що дозволяє зберігати речі і зберегти вільної корисну площу.

У традиційному варіанті виконання настінна вішалка являє собою планку, на якій розташовані гачки чи штирі. Але навіть таку просту конструкцію дизайнери постійно вдосконалюють, змінюють, доповнюють новими функціями і дивують абсолютно незвичайним дизайном. Часто класичну модель вішалки роблять більш місткою, обладнують додатковими виїмками для дрібних аксесуарів і ключів, лотками для речей, слотами для кореспонденції і полицею для головних уборів, монтують рухомі елементи, замість стандартної прямокутної надають вішалці вигнуту, фігурну або стилізовану під щось форму. Багато моделі настінних вішалок являють собою навісні міні-підставки, які кріпляться до стіни.

Настінна вішалка в передпокій може бути виконана у вигляді окремих крючков, розташованих на стіні в певному або хаотичному порядку. Такий варіант ще більш компактний і гнучкий, що дозволяє влаштувати вішалку навіть на дуже обмеженій площі. Головна відмінність і переваг окремих крючков у мобільності окремих елементів. Адже навіть невелика настінна вішалка в передпокій не завжди може вписатися в існуючий простір. Сучасні дизайнерські гачки для верхнього одягу дуже популярні і використовуються в інтер’єрі не тільки з функціональними цілями, але і для оригінального декору, який підкреслює стиль і унікальність приміщення. У гачках велика увага приділяється дизайну — незвичайна форма крючков, нестандартні матеріали виготовлення, яскраві кольори і помітний декор. Така вішалка стає візуальним центром інтер’єру передпокою.

Типи кріплення вішалки і гачків

Можна виділити чотири основних типи кріплення:

  • класичний за допомогою шурупів;
  • клейовий;
  • присоски;
  • магнітний.

Самий надійний і поширений спосіб кріплення за допомогою шурупів. При такому способі фіксації вішалки та гачки можуть витримувати велике навантаження. Для постійного використання в передпокої, для важкої верхнього одягу краще вибирати саме цей тип конструкції. Фіксація гачків з допомогою присосок або клейкої стрічки підходить для використання у ванній, на кухні або в дитячій, де навантаження на вішалку буде менше, ніж у передпокої. Вішалки таких типів вимагають гладку поверхню, наприклад, керамічну плитку, а головною перевагою є те, що вони не псують стіну. Магнітний спосіб використовується вкрай рідко, так як обов’язковою умовою є монтаж металевої поверхні в передпокої.

Використання в різних стилях інтер’єру

Настінні вішалки в передпокої і гачки для одягу підбирають згідно стилю інтер’єру приміщення. Для класичної передпокою підійдуть вішалки з дерева або металу, бажано зі стриманим дизайном. В інтер’єрі, де переважають спокійні пастельні тони і оздоблення натуральними матеріалами такі настінні вішалки будуть виглядати дуже органічно, тільки підкреслюючи класику.

В інтер’єрі сучасних стилів можна сміливо експериментувати з формою настінних вішалок або гачків. Будь-які сміливі дизайнерські варіанти вигідно підкреслять актуальність та оригінальність інтер’єру. Стилізовані фігурки, абстрактні форми, нестандартні конструкції — чим яскравіше дизайн, тим більше незвичайну композицію ви зможете скласти.

В інтер’єр індустріального стилю, растик або лофт відмінно впишуться вішалки з водопровідних труб або гачки з гайкових ключів.

Передпокій в стилі хай-тек можна прикрасити футуристичними конструкціями з металу.

Мінімалізм і скандинавський стиль витримають будь-який дизайн вішалок, про головним умовою є їх невеликі розміри та відсутність зайвих декоративних деталей.

Ще фотографії оригінальних настінних вішалок та гачків для натхнення: