Сумки з алюмінієвих банок Escama Studio

3

Escama Studio – дизайнерська студія, яка базується в Каліфорнії, США і Бразилії. Слово «escama» в перекладі з португальської мови означає «риб’яча луска», і таку назву вибрано зовсім не випадково. Основним матеріалом для виготовлення аксесуарів і прикрас є язички від алюмінієвих банок для напоїв, які імітують лускате покриття.

Для досягнення унікального результату, дизайнери поєднали бразильське традиційне мистецтво в’язання гачком, промислові матеріали і сучасний дизайн. Кожна сумка з алюмінієвих банок зроблена вручну майстринею з Бразилії. Алюмінієві язички сплітаються разом в єдине полотно з допомогою гачка. Нитки для роботи використовуються як натуральні, так і синтетичні, достатньо міцні і надійні, тому що така сумка прослужить довгий час. Кольорові нитки додають аксесуарів легкий відтінок, чудово поєднується з головним сріблястим кольором металу.

Дизайнерське рішення студії об’єднує моду і турботу про екологію, адже такий підхід творчо вирішує проблему утилізації і повторного використання відходів. Настільки оригінальний клатч або сумку ви можете зробити своїми руками. Навіть не обов’язково вміти в’язати гачком, можна просто спробувати різні варіанти обв’язки нитками вручну. Так що саме час починати збирати язички від банок!

А чи є у вас підходяща взуття до настільки сучасним молодіжним сумках? Інтернет-магазин Par-a-porter http://par-a-porter.com/krossovki-14 пропонує стильну і якісну взуття прямо з Італії. Рідкісні та ексклюзивні бренди безкоштовно доставлять Вам додому, де ви зможете приміряти вподобані моделі і безкоштовно повернути те, що не підійшло.