Ширма — стелаж для зонування простору

3

Професійна діяльність італійського дизайнера інтер’єрів П’єтро Руссо (Pietro Russo) часто приводить його до якихось проектним рішенням, які потім успішно реалізуються в обмеженій серії меблів та інших аксесуарів. В даному випадку, в одному з інтер’єрів замовника виникла необхідність ненав’язливого і повітряного поділу простору. Саме так виникли оригінальні ширми — стелажі Romboidale (Ромбоподібний) і Voliera (Вольєр).

Ширма стелаж Romboidale забезпечує легке і не перешкоджає проникненню світла поділ простору на дві зони. Ромбоидная вертикальна структура з полицями і тонкі перемички створюють геометричну гармонію у функціональному конструкторському рішенні. Стійки стелажа зроблені з екструдованого заліза, пофарбованого в чорний колір. Поперечини на перемичках та ніжки, виготовлені з полірованої латуні, теплим матовим блиском пом’якшують загальну жорсткість конструкції. Полиці вирізані з березової фанери і покриті шпоном іншого дерева – горіха, клена, дуба. Стелаж, розрахований на всю висоту приміщення, надійно кріпиться до стелі і підлозі. Дуже стильне і функціональне рішення для зонування простору в інтер’єрі.


На додаток до ромбоподібним книжковим полицям дизайнер запропонував вертикальні круглі полиці Voliera, які нагадують пташині вольєри. Стійка полиць має можливість зміни висоти, а значить, її можна зафіксувати між підлогою і стелею в будь-якому місці кімнати, незалежно від наявності стіни. Ця особливість також дозволяє делікатно зонувати простір або легко підкреслити перехід з однієї зони в іншу. Конструкція виготовлена із заліза і покрита чорною фарбою, фіксатор висоти стійки виділяється із загальної чорної кольорової схеми матовою латунню. Круглі полиці – з берези, але також пофарбовані в чорний колір.

І ширма стелаж, і круглі полиці завдяки своїй тонкій конструкції зовсім не навантажують інтер’єр, навпаки, створюють враження простору і легкості. Подібні предмети меблів важливо не змушувати книгами та сувенірами. Кілька книг, делікатна вазочка, невелика статуетка або кімнатну рослину повинні тільки підкреслити невагомість структури. Хоча не захаращувати простір важливо не тільки при наявності таких стелажів, але і з іншими меблями — http://www.mebelevropa.ru/catalog/aritali/