Ідеї як упакувати пляшку в подарунок

3

Пляшка хорошого вина, дорогого коньяку або шампанського — чудовий подарунок до будь-якого свята чи події, особливо чоловікам. Якщо друзі запросили в гості на вечірку, принести з собою пляшку якісного алкогольного напою вважається ознакою хорошого тону. Звичайно, рідко хто приділяє серйозну увагу подарунковій упаковці вина, а даремно! Цікаві ідеї як упакувати пляшку допоможуть Вам зробити подарунок оригінальним і незабутнім.

Як упакувати пляшку в папір

Перше, що приходить в голову — упакувати пляшку вина в подарунковий папір, благо зараз представлений дуже широкий вибір малюнків, фактури і щільності обгорткового паперу. З паперу можна зробити дуже красиву, вишукану і стильну обгортку для вина, яку навіть шкода буде рвати.

Пропонуємо ознайомитися з декількома способами подарункової упаковки пляшок.

Упаковка пляшки з паперу з бахромою-серпантином.

Стандартний варіант упаковки пляшки в папір можна урізноманітнити довгими завитушкам на шийці пляшки. Така обгортка буде гармонійно виглядати для подарунку на новорічні свята, так як закручена бахрома нагадує серпантин.

Покладіть пляшку на обгортковий папір, відріжте смужку, відповідну по ширині. На кінець паперу наріжте довгу бахрому. В принципі, цей крок можна пропустити, зробивши верх у вигляді конверта або пакета. Оберніть папером пляшку, закріпіть бік маленькими шматочками скотча. На денці пляшки папір замните всередину і закріпіть скотчем.

Довгу бахрому зібрати у «хвіст», зав’яжіть красивою стрічкою або тасьмою.

Гострою стороною ножиць пропрасуйте кожну смужку бахроми, щоб вона стала схожою на серпантин.

Як упакувати пляшку в серветку або гофрований папір

Візьміть серветку або смужку паперу і оберніть нею шийку пляшки, закріпіть скотчем. Потім відріжте більш широку смужку паперу, оберніть пляшку так, щоб закрити місце кріплення скотчем папери на шийці. Денце можна залишити відкритим. Сторону можна склеїти скотчем або обмотати декоративною стрічкою, стрічкою або шнурком. Постарайтеся зробити стик двох шарів паперу практично непомітним. Пляшку можна прикрасити новорічними іграшками, живими або штучними квітами.

Схожий варіант як упакувати пляшку в два аркуші паперу припускає деяку схожість з банкою варення під паперовою серветкою.

Відміну від першого способу в тому, що спочатку потрібно обернути основну частину пляшки, а тільки потім — горлечко.

Як зробити красиву упаковку пляшки у вигляді вази з квітами

Досить незвичний спосіб подарункової упаковки пляшки полягає в тому, щоб зробити її схожою на вазочку з квітами. Звичайна «поштова» обгортковий папір виглядає дуже стильно, особливо в поєднанні з джгутом або шпагатом. Просто оберніть пляшку папером, закріпіть невеликими шматочками скотча, при цьому можна залишити дно пляшки відкритим. Пов’яжіть красивий бант зі стрічки або намотайте пару витків шпагату. Напишіть побажання, а між папером і пляшкою зверху поставте гілочки хвої, якісь прості невеликі квіти або листя. Виглядає просто, елегантно і, в той же час, дуже мило.

Ще цікаві ідеї як обернути пляшку в папір:
Подарункова упаковка пляшки з рукавів светри

Якщо у вас є старий светр або непотрібна в’язана кофта, не поспішайте їх викидати! Рукава в’язаних речей можуть перетворитися в затишні, теплі подарункові упаковки для пляшок, які дуже підходять для зимових свят.

Візьміть непотрібну в’язану річ, в якій рукава залишилися в пристойному стані. Виперіть светр, зріжте спеціальною машинкою катишки, якщо вони є. Засуньте пляшку в рукав так, щоб манжет виявився на рівні шийки. Відріжте рукав нижче дна пляшки на пару див. Слідкуйте за тим, щоб в’язання не розпустилося, бажано підхопити пряжу і зашити ниткою. Дно для такого в’язаного чохла можна вирізати з щільної тканини і пришити, а можна просто зібрати край відрізаного рукава нитками і стягнути посередині. На шийці пляшки з манжетами зав’яжіть стрічку, тасьму, прикрасити намистинами або гудзиками. Таку подарункову упаковку можна зв’язати і своїми руками.
Як упакувати пляшку в рукав чоловічої сорочки

Таким же чином можна використовувати не тільки в’язані рукави светра, але й чоловічі сорочки з манжетами! У поєднанні з краваткою чи метеликом настільки екстравагантна упаковка пляшки точно залишиться в пам’яті надовго. Ідеальне рішення для подарунка коханому чоловікові або колегам, причому метелик або краватка також можуть бути додатковим (або основним) подарунком.

А зробити таку упаковку ще простіше, ніж з светри, так як в даному випадку не потрібно піклуватися про те, щоб в’язання не розпустилося. Хід роботи точно такий же. Знайдіть непотрібну сорочку, чистий і з цілими рукавами. Засуньте пляшку в рукав, бажано, щоб манжет повністю закривав горлечко пляшки. Відріжте рукав трохи нижче лінії дна, пришийте денце з тканини або просто зшийте краю. Можна просто відрізати манжет з гудзиком і застебнути навколо пляшки.
Упаковка пляшки в носок

А чому б і ні? Довгий гольф і носок (бажано новий і обов’язково чистий) може стати вельми оригінальній подарунковій упаковкою пляшки для молодих і розуміють гумор друзів!

Просто одягніть носок на пляшку — і все!

Інші оригінальні варіанти як упакувати пляшку в подарунок

Ви можете зшити подарунковий чохол для пляшки з будь-якої тканини — джинсів, фетру, вовни, льону і так далі. Верх мішечка можна зав’язувати стрічкою або стягувати тасьмами, а тканина прикрасити намистинами, бісером або гудзичками, виклавши при цьому тематичний візерунок до свята.
Подарункову упаковку з тканини можна навіть не зшивати. Просто щільно оберніть пляшку і зав’язати петлею у шийки.
Даруєте з радістю і задоволенням!