Прозорий шафа вітрина для одягу

3

Довго зберігати порядок в шафі або комоді буває складно, звичайно вже через кілька днів після прибирання на полицях і вішалках утворюється хаос. Адже за дверцятами нічого не видно. Але повністю прозорий шафа здатний привчити до акуратності, причому бажання красиво розвісити і скласти одяг виникне саме собою.

Шафа вітрина від студії Nord — прекрасний приклад меблів в стилі мінімалізму. Дверцят, стінки і навіть днище виконані із загартованого скла, а чорна рама контрастує з прозорою поверхнею і змальовує краю шафи. Така вбиральня може стати шафою зразкового змісту і порядку. До того ж, мінімалістський дизайн не передбачає забивати простір прозорого шафи вітрини величезною кількістю речей, тому зберігати красу буде просто.

Іспанський дизайнер Hierve Diseneria розробив серію меблів Ropero, в конструкції якої поєднані елементи традиційного шафи, стелажу і вітрини. Причому кожна шафа — модульний, його можна збирати з різних частин. Стінки і двері — прозорі, дозволяючи вільно бачити весь вміст з будь-якого боку. Внутрішнє наповнення з яскраво пофарбованого дерева включає все необхідне для зберігання одягу поперечину, полиці, висувні ящики. Дуже зручно те, що передбачена світлодіодне підсвічування. Така шафа вітрина за умови ідеального порядку може служити оригінальним світильником в кімнаті у вечірній час. На скляну поверхню шафи холодильні вітрини можна нанести фотодрук http://www.brightside.com.ua/shkafy, щоб отримати глянсове зображення.

А відомий меблевий гігант Ikea пропонує металевий шафа — клітину, який також виставляє вміст на загальний огляд. Можна легко створити свій власний дизайн, переставляючи різнокольорові пластикові деталі по каркасу. Регульовані по висоті ніжки дозволяють компенсувати будь-які нерівності підлоги нижню полицю можна встановити у двох положеннях, а дверцята надійно фіксуються в закритому стані за допомогою магнітів.