Натяжна стеля Зоряне небо: Всесвіт в інтерєрі

3

Натяжна стеля Зоряне небо – спрямуйте погляд на зірки!

Дуже зайнятим людям не часто випадає шанс щодня спостерігати мерехтіння небесних світил, але стелю з імітацією зоряного неба дарує таку можливість всім, хто про це мріє. Сяюче нічне небо, зірки і планети, комети і туманності, Сонце і Місяць, Чумацький шлях – все це спричиняє людини з давніх часів. Спрямовуючи погляд у неозору темряву, ми намагаємося знайти відповіді на вічні запитання, відчути себе частиною Всесвіту і трошки відійти від суєти надто вже прискорення життя.

Натяжна стеля Зоряне небо – декоративна новинка у сфері оформлення інтер’єрів, яка дозволить вам зробити це все і відчути. Красивий і мерехтливий стеля Зоряне небо можна встановити як в самому відвідуваному місці вашого будинку – просторої вітальні, де так приємно сидіти в сімейному колі або збиратися компанією друзів, так і в затишній спальні. Зірки тільки посприяють створенню атмосфери абсолютного комфорту, затишку і романтики.

Натяжна стеля Зоряне небо можна встановити і в дитячих кімнатах, його присутність подарує відчуття затишку, неспішного плину часу і релаксу. І якщо для дітей це не так важливо, то для дорослих в плані відновлення сил дуже цінне і корисне. Космічні простори сприяють розслабленню, надихають мріяти і будувати плани. З особливостями монтажу можна ознайомитися на http://7skyceilings.com.ua/zvezdnoe-nebo/tipy-sistem-zvezdnoe-nebo-osobennosti-montazhnykh-rabot.html

Сьогодні стелі з імітацією зоряного неба надзвичайно реалістичні. Таким ефектом вони зобов’язані використання сучасних систем освітлення декількох типів, які застосовуються як в комбінації, так і незалежно один від одного. На натяжна стеля, що відтворює зоряне небо, фахівці встановлюють або світлодіоди, що дають яскравий і чітко спрямований світло, або оптиволоконные нитки, завдяки яким виходять сотні і тисячі зоряних галактик. Оптиволокно має величезні можливості – саме завдяки йому можна не боятися загоряння електропроводки, так як воно не проводить електрику, а також можна відтворювати будь-яку динаміку світла і руху – мерехтіння, кручення і політ небесних світил. Застосовуючи світлофільтр, нитки оптиволокна можна підсвічувати різними кольорами, мінливими з певною періодичністю. Поєднавши обидва типу підсвічування, легко домогтися незабутнього ефекту від освітлення і прикраси стель і приміщень в цілому.