Оригінальна посуд у вигляді овочів і листя

3

Природа створює досконалі форми і фактури, їх красу непросто відтворити штучно. Тим не менш, дует австрійських дизайнерів Катаріна Mischer і Thomas Traxler створили оригінальну посуд, поверхня якої детально імітує текстуру різних овочів, фруктів і листя рослин.

Посуд у вигляді овочів, фруктів і рослин включає незвичайні предмети — плоскі тарілки з фактурою листя, глибокі супниці, піали і чашечки з відбитками різноманітних овочів і фруктів. Кожен примірник посуду — абсолютно унікальний, виконаний вручну методом відливу з цих плодів. Капуста, артишок, баклажан і салат, перець, диня, лимон і багато інші апетитні дари саду і городу навіки закарбувалися в дизайнерській посуді. Як немає абсолютно однакових овочів або рослин, так і немає двох ідентичних тарілок. Для виготовлення посуду у вигляді овочів використовується екологічно чиста суміш смол, стійких до впливу високих температур та вологи.

Для плоских тарілок використовувалися великі листя диффенбахии, фікуса еластики і монстери. Сучасна технологія відливу дозволять милуватися найдрібнішими деталями листа — всі жилки і вигини чудово видно.

Крім незвичайної форми, не можна не відзначити надзвичайно ніжні, м’які, натуральні відтінки посуду у вигляді овочів. Така дизайнерська посуд може служити декоративним прикрасою вітальні або використовуватися за призначенням на кухні.

Інтернет-магазин елітного посуду PosudMeister — www.posudmeister.ua — представляє ексклюзивну кухонне начиння провідних виробників з усього світу. Скляні та порцелянові вироби, кераміка і скло, високоякісні столові прилади і аксесуари для сервірування столу.