Декоративні кактуси з каменів своїми руками

3

Кактуси і сукуленти — рослини невибагливі і живучі, але навіть вони можуть загинути, якщо ви вже занадто довго їх не поливаєте або тримайте їх у невідповідних умовах. Але є досить мила і забавна альтернатива живим рослинам. Ми пропонуємо зробити кактуси з каменів своїми руками! Такі вироби можна робити разом з дітьми, весь процес зовсім нескладний.

Плоскі і витягнуті камені різних розмірів можна зібрати влітку на річці або на морському узбережжі, а в місті — придбати в квіткових магазинах. Головне побажання до матеріалу — камені повинні бути гладкими, округлої форми, без сколів. Також приготуйте, будь ласка:

  • акрилові фарби (гуаш теж підійде),
  • пензлики різної товщини,
  • маркери або коректор,
  • супер-клей (епоксидний клей),
  • квіткові горщики,
  • пісок або грунт.

♥♥♥ Крок 1. Виберіть камені, які по формі найбільше схожі на справжні зелені кактуси. Ретельно помийте їх і висушіть.

♥♥♥ Крок 2. Пофарбуйте камені основний зеленою фарбою. Можна використовувати фарбу в балончику фарбувати або акриловою фарбою з допомогою пензлика. Для різних каменів візьміть різні відтінки зеленого. Після того, як перший шар фарби висохне, можна наносити наступний шар іншого відтінку. А можна забути про реалістичність і пофарбувати кактуси у всі кольори веселки.

♥♥♥ Крок 3. Голочки малюйте світлими відтінками за допомогою тонкого пензлика, маркера або звичайного білого коректора. Голки можна зображати у вигляді хрестиків, смужок або крапочок. При бажанні можна зробити настільки реалістичні кактуси, що їх з відстані півметра буде складно відрізнити від справжніх. Але, на мій погляд, принадність таких кактусів з каменів саме в їх схематичності і навмисної недбалості.

♥♥♥ Крок 4. Кактуси можуть бути з кактусятами 🙂 фарбуйте зовсім маленькі камені і приклейте їх супер-клеєм великого каменю. Штучні квіти іл пластику, паперу або тканини можуть перетворити ваш кам’яний флораріум в квітучий сад.

♥♥♥ Крок 5. Готові кактуси з каменів посадіть в квіткові горщики, наповнені піском, грунтом або дрібним гравієм. Поливати не треба, а от іноді змахувати пил доведеться.

За матеріалами сайту — робота з натуральним каменем в інтер’єрі, мозаїка, панно, мармурова плитка та предмети інтер’єру.