Настінна вішалка з викруток: майстер-клас

3

Сьогодні багато хто користується шуруповертом на акумуляторі або викруткою зі змінними головками. Хоча часто звичайна викрутка — це все, що вам потрібно. Даний проект допоможе вирішити відразу кілька завдань — зберігання набору потрібних викруток або повторне використання непотрібних в якості оригінальної настінного вішалки для одягу, аксесуарів або інструментів. Вішалка з викруток може прикрасити стіну передпокої, бути корисною на дачі або допомогти зберігати інструменти в гаражі. Як її зробити — дивимося далі.

Інструменти і матеріали:

  • 10-15 різних викруток;
  • дерев’яний брусок;
  • фарби, можна акрилові, кілька квітів;
  • куточки і саморізи для кріплення вішалки до стіни;
  • дриль;
  • наждачний папір.

Вішалка з викруток: покрокова інструкція

⇒ Крок 1. Видаліть з викруток бруд і жир, якщо вони є, промийте, просушіть інструменти.

⇒ Крок 2. Пофарбуйте ручки викруток. Ви можете використовувати фарби для робіт в інтер’єрі або акрилові для декоративного розпису різних поверхонь. В даному випадку ручки викруток спочатку завантажили в білу фарбу, повісили на нитці висохнути. Потім кінець ручки занурили у кольорову фарбу і знову повісили сушитися.

⇒ Крок 3. Викладіть викрутки поруч з бруском. Намітьте олівцем на дерев’яному бруску місця для отворів, де будуть розташовуватися викрутки. Врахуйте діаметр ручок і відстань між ними. Отвори можна зробити на однаковій відстані один від одного або на різному, розташовуючи викрутки групами.

⇒ Крок 4. Просвердлите дрилем наскрізні отвори. Врахуйте розмір викруток! Потім наждачним папером пройдіться по поверхні бруска, видаляючи нерівності.

⇒ Крок 5. Прикріпіть до стіни за допомогою кутиків.

Готове. На викрутки можна вішати одяг, шарфи і шапки, сумки. Також можна за допомогою петель з мотузки підвішувати інші інструменти.