Професійний дизайн інтерєру будинку — чи потрібно це?

3

«Мій дім – оплот моєї родини! І тільки я знаю, яким він має бути!» — так думає кожна людина. Ніхто цього й не заперечує. Адже саме вам жити в цьому приміщенні, і саме вам повинно бути зручно в новому інтер’єрі.

Якщо ви розробили власний дизайн інтер’єру квартири на якому-небудь ресурсі, наприклад http://mallina-studio.com/услуги/дизайн-интерьера-квартиры/ або підгледіли ідею в каталозі, інтернеті, журналі, при втіленні вашого дизайн-проекту можуть з’явитися різноманітні питання:

  • Які матеріали використовувати для косметичного ремонту, оббивки або драпірування?
  • Де замовити меблі та як правильно її розмістити?
  • Як органічно вписати окремі деталі в інтер’єр, щоб створити цілісність сприйняття і зберегти функціональність?

Вам краще звернутися до фахівців з дизайн студії. Як правило, кардинальні зміни у квартирі відбуваються нечасто. А технології не стоять на місці, кожен рік в продажу з’являються нові будівельні матеріали, тканини, фурнітура, деталі декору. І кому як не постійно працюють над інтер’єрами фахівцям знати, що з чим поєднується, а що ні.

Дорого чи ні

Ви думаєте, що звернутися до дизайнера інтер’єру — дорого? Зрозуміло, за послуги кваліфікованого фахівця потрібно платити. Прорахувати заздалегідь, скільки ви втрачаєте, взявшись за свій інтер’єр самостійно, неможливо. Напевно ви відчували почуття розчарування від покупки якого-небудь предмета з тих, що настирливо пропонувала реклама або дуже хотілося мати. А потім виявлялося, що він псує загальний вигляд або просто не вписується за стилем, кольором, фактурою.

Якщо ви не фахівець в області будівництва і ремонту, то ви можете кілька днів битися над якоюсь дрібницею, з якою фахівці впораються за лічені хвилини. А можете і махнути рукою, подумавши, що варіантів виправити дефект стіни, стелі або чогось ще просто не існує. Звичайно, можна найняти ремонтну бригаду, але не факт, що після їх відходу ви залишитеся всім задоволені. Адже проводити ремонтні роботи вони будуть виходячи з тих матеріалів, які ви надасте їм. Можливий і такий варіант, що ви купите матеріал, але з якихось причин він може не підійти або буде погано поєднуватися з іншим, не менш дорогим матеріалом. Або ви просто неправильно справите підрахунок і купіть зайве. Непотрібні витрати…

«А якщо мені не сподобається проект?!»

Може, варто бути мудрішими і не набивати собі шишки про двері, що стоїть у чистому полі. При такому підході від мрії до її втілення можуть пройти роки. Зверніться до дизайнера інтер’єру! Він складе проект з урахуванням всіх ваших побажань і переваг. Тільки у цього проекту в основі буде база, що враховує технічну, матеріальну й фінансову основи. Фахівець зможе швидше зорієнтуватися у практичному втіленні вашої фантазії та запропонувати альтернативні рішення.

Для більшої переконливості можна попросити його змоделювати майбутній дизайн на комп’ютері. В цей період роботи ви можете коректувати, висловлювати сумніви і побажання — всі вони будуть враховані в розробці остаточного проекту. Ви прийшли до спільної думки, тепер за допомогою комп’ютерної програми складається кошторис. На підставі цього документа складається список необхідних покупок. В залежності від того, як складено договір, проводиться закупівля матеріалів за списком вами або агентством. Бригаду краще замовити в цьому ж агентстві. Чоловік, який робив для вас проект, напевно спирався у своїх розрахунках на:

  • людей, з якими працював раніше;
  • їх технічну оснащеність;
  • певні навички кожного з них у виконанні конкретних завдань;
  • взаємодія в колективі.

«Я кращий дизайнер сам собою!»

Так, кожен з нас творець свого щастя. У кожного є своє бачення власного інтер’єру. Майже у всіх є свої улюблені кольори і відтінки. У більшості є здібності і смак. Витримати в єдиному стилі кімнату здатні багато, але не кожному вдається без професійних помічників оформити всю квартиру. Ніхто не збирається відбирати у вас лаври творця та ідейного натхненника. Ідея і справді ваша. Без вашого бажання нічого б і не сталося. А те, що ви звернулися за допомогою до фахівця, вас тільки характеризує, як практичного людини. Нехай кожен займається своєю справою, в якому він професіонал. Так чому ж, не знаючи, з якого краю підступитися, ми починаємо самостійно, без консультації спеціаліста, перекроювати власне, таке миле нашому серцю житло?

Вирішуйте, а студія дизайну інтер’єрів Mallina.Studio http://mallina-studio.com Вас точно не розчарує! Ви будете насолоджуватися результатом до тих пір, поки вас не відвідає нова дизайнерська ідея.