Крісло-трон від Caspani для Королів і Королев

3

Закрийте очі …і відчуйте себе Королем або Королевою…
Помрійте, що ви світова Суперзірка…
Уявіть себе в ролі Цезаря або Клеопатри, Ромео або Джульєтти…
або
Відкрийте Ваші очі і переконайтеся, що це вже не тільки фантазія,
що ваші мрії стають реальністю…
Завдяки Трону можливо відчути всю гаму цих емоцій і почуттів
На мить, на годину, на ніч або назавжди!
Caspani

З цього рекламного тексту почалося впровадження на світові ринки чудових, шикарних крісел у вигляді трону від італійської компанії Caspani Tino Group. Моделі крісел The Throne дійсно виглядають просто приголомшливо, нітрохи не поступаючись цим тронів, на яких раніше сиділи короновані особи. Крісла виконані в розкішному стилі бароко, який, до речі, зародилася в XVI ст. саме в Італії, а вже потім поширився по всій Європі. Такий предмет меблів, як і сам стиль — ознака багатства і достатку, а значить, покликаний привертати увагу людей. Саме тому в дизайні крісла трону присутній помпезність і вигадлива манера, позолота і дороге оздоблення камінням, химерні завитки візерунків і перебільшено висока спинка. Сидить в такому кріслі людина навіть на підсвідомому рівні відчує себе вище навколишніх у всіх сенсах.

Кожне крісло трон — повністю ручна робота італійських майстрів. Підстава крісла виготовляється з цінних порід деревини, на якій вручну вирізаються химерні завитки. Потім дерево покривається позолотою або сріблом. Оббивка зшита з розкішного оксамиту і, в залежності від моделі, розшита камінням або візерунками. До деяких крісел пропонуються подушечки і банкетки. Звичайно, покупець може замовити для себе абсолютно унікальне крісло трон, благо, різноманітність квітів і декоративної обробки це дозволяє.

Висота спинки крісла трону — трохи більше 2-х метрів, в іншому цілком стандартні розміри, що дозволить розмістити його в будь-якій кімнаті. Є модель трону для двох.

Дуже складно уявити собі таке вишукане сидіння в міській квартирі, здається, що для такого трону потрібно спеціально купувати заміський палац! Хоча якщо потрібно придумати подарунок керівника великої компанії, то чому б і ні!

Фотографії: http://www.thethrone.it/