Цікавий дизайн постільної білизни: 30 ідей

3

Не секрет, що доросла людина проводить уві сні близько третини свого життя. Тому і вимоги до спального місця, зокрема, до постільної білизни, пред’являються дуже серйозні. Правильно підібрані постіль створюють умови для комфортного і здорового сну, і при цьому забезпечують дотримання правил гігієни. Але сьогодні ми не будемо зупинятися на детальні характеристики, стандарти і видах тканини, а звернемо увагу на естетичну складову — незвичний, сміливий і оригінальний дизайн постільної білизни.

Вибір простирадл, наволочок і підковдр на ринку настільки великий, що важко вибрати щось одне серед десятків симпатичних комплектів. Пройшли ті часи, коли до постільного приладдя ставилися, в першу чергу, як до предмету гігієни, зараз дизайн постільної білизни часто є визначальним фактором вибору. Класичне біле постільна білизна завжди виглядає елегантно і гармонійно вписується в абсолютно будь-який інтер’єр спальні. Але варто зауважити, що багатьом користувачам біла постіль здається нудною та надто консервативної або ж асоціюється з лікарняними палатами. Любителі різноманітності вибирають постільні приналежності різних кольорів і з якимось візерунком — квіткові або етнічні мотиви, простий геометричний малюнок. Темні та насичені кольори, великий геометричні фігури, несиметричні зображення найчастіше привертають увагу чоловіків. Все ж подібні варіанти постільної білизни можна назвати традиційним. Але особливою популярністю користується незвичайне постільна білизна з смішним веселим малюнком і кумедними написами. Дизайнери і світові бренди-виробники нерідко пропонують лімітовані серії постільних речей, дизайн яких можна визначити як дивний, сміливий, моторошний, незвичайний, екстравагантний, авангардний, загалом, далека від загальноприйнятих норм та стандартів.

Якщо ви — творча особистість, не боїтеся експериментів, любите дивувати оточуючих або шукайте оригінальний подарунок для молодят, то пропонуємо поглянути на деякі цікаві моделі постільної білизни.

Дизайн постільної білизни для пари

Ліжко для закоханих або сімейної пари повинна бути не просто стандартної або романтичною. Не буде зайвим привнести в сімейне життя трохи веселого настрою, яскравих емоцій та позитиву. Креативний дизайн постільної білизни тільки допоможе в цьому.

Дизайнер Вадим Чорний створив комплекти постільної білизни для пар як традиційної, так і нетрадиційної сексуальної орієнтації. Прості чорні фігурки людей на білому тлі формують сильне враження, провокаційне і епатажне.

Жартівливий комплект постільної білизни наочно демонструє можливий розподіл місця на ліжку між подружжям.

Цей дизайн постільної білизни бл розроблений спеціально до дня весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон. До речі, чимало компаній пропонують послуги фотодруку на тканини, зокрема на постільній білизні, тому цю ідею сміливо можна використовувати і замовити для себе або в подарунок оригінальний комплект з будь-якими фотографіями.

Тема їжі в дизайні постільних речей

Як правило, тематика харчових продуктів в дизайні постільних речей використовується вкрай рідко, що не дивно. Досить дивно спати в ліжку з реалістичним зображенням піци або банки зі шпротами. Хоча напевно у таких постільних речей є свої віддані шанувальники.

Не впасти обличчям в салат? З цими подушками — можна і навіть потрібно!

Цікавий дизайн наволочок і подушок

Підняти настрій, викликати посмішку і креативно прикрасити постіль можуть незвичайні наволочки зі смішними малюнками. Особливо гармонійно такі наволочки будуть виглядати з білим постільною білизною, кардинально змінюючи стилістику з суворої класичної на молодіжну та авангардну.

Наволочки Magazine Cover Pillowcase допоможуть стати «обличчям обкладинки модних журналів — Time, Playboy, Esguire і Vogue. Подушки в точності повторюють дизайн обкладинок, шрифти, колір, стиль і розташування заголовків, не вистачає тільки одного — фотографії героя, ким і належить стати спящему.

Що Вам сниться? Наволочки серії idream пропонують карикатурні варіанти того, що сниться спящему.Оригінальне дитяче постільна білизна

Для діточок дизайн постільної білизни, мабуть, навіть важливіше, ніж для дорослих. Цікавий малюнок ліжку може стати визначальним у питанні переселення дитини у власну кімнату і ліжко, а також полегшить завдання щоденного укладання. Дитяче постільна білизна голландської фірми Snurk пропонує хлопцям відчути себе астронавтами, пожежниками, а дівчатками — принцесами і танцівницями. Трохи більше фотографій тут.

Інші незвичайні моделі постільної білизни

Молодь любить жарти, приколи, екстравагантні і незвичайні речі.

Оригінальне постільна білизна допоможе:

… навіть уві сні не розлучатися з айфоном або айпадом

… відчути себе героєм кінофільму

… почитати на ніч казку

 

… вивчити тварин

… знайти домашнього улюбленця, затишно згорнутого в ногах

… вивчити будову людського тіла

… знайти подружку

… відчути себе бездомним, сплячим в картонних коробках

… сміливо розмалювати постільна білизна фломастерами, а потім змити малюнок і намалювати новий