Самота в горах: будинок на палях

3

Незвичайний дизайн гірського будиночка Delta Shelter, розташованого в Mazama, Washington, вигідно виділяє його серед будівель традиційної котеджної архітектури. Будинок на палях знаходиться в мальовничому місці, де цілий рік можна милуватися чудовими краєвидами природи. Це робить хатину ідеальним притулком для відпочинку від міської суєти, тут власник з друзями може приємно провести час у будь-яку погоду.

Котедж площею 92 квадратних метрів має три рівня.

По суті, це сталева коробка, побудована на палях і обшитий дерев’яними панелями з утеплювачем. Вибрані матеріали дозволяють будиночка органічно вписатися в навколишній простір дикої природи.

На нижньому рівні будинку знаходиться підсобне приміщення для зберігання речей. Вхід в житловий простір розташований на середньому рівні. Такий проект будинку на палях пов’язаний з тим, що власник має намір активно відпочивати в горах взимку, і рясні снігопади не завадять людям спокійно заходити в/виходити з будівлі.

На середньому рівні знаходяться дві невеликі спальні — господарська та гостьова, а також дві ванні кімнатки. Також на цьому рівні і рівні вище розташовані два відкритих сталевих балкони, звідки відкривається чудовий вид на навколишні пейзажі. Влітку там навіть можна ночувати в спальних мішках або на розкладних легких ліжках. Інтер’єр виконаний в мінімалістському стилі з використанням натуральних матеріалів, обробкою з дерева і сталі.

Верхній рівень будинки на палях займають вітальня, їдальня і кухня. Скляні вікна у всю стіни забезпечують відмінне денне освітлення на додаток до прекрасних видів. Тут же знаходиться велике колесо, схоже на штурвал. Обертання колеса приводить в рух міцні дерев’яні віконниці, які закривають всі вікна. Ця цікава особливість дуже корисна в негоду, снігові бурани або урагани, а також тоді, коли нікого в будиночку немає.

Будинок на палях безумовно був розроблений для того, щоб, насолоджуючись перебуванням в дикій місцевості, відчувати себе в безпеці в будь-яку пору року. І це непогано, правда? Якщо ви задумалися про те, як побудувати дерев’яний будинок своїми руками, подивіться ресурс http://stroyu-dom-sam.ru/derevyanniy-dom/

Фотографії: olsonkundigarchitects