Затишне сидіння біля вікна в інтерєрі

3

Сидіння біля вікна — досить поширений елемент інтер’єрів в будинках старенької Європи і США. На території радянських країн подібний прийом в інтер’єрі, зі зрозумілих причин, не використовувався, сиділи, в основному, на вузьких підвіконнях між горщиками з геранню. І тільки в пострадянський час стало можливим і модним повністю перейняти цю тенденцію. Сидіння біля вікна надає кімнаті затишку і тепла шарм, часто таке місце стає фокусною точкою всього інтер’єру. Звичайно ж, зручно створити таке місце біля великого просторого вікна, особливо підійдуть для цієї мети французькі вікна та еркери. Сьогодні ми розповімо про декілька варіантів створення м’якого місця для сидіння в різних приміщеннях і стилях.

Щоб створити сидіння біля вікна своїми руками знадобиться основа, наприклад, лава, невеликий матрац і кілька подушок. Лава буде служити не тільки для краси і зручності, але і для зберігання речей. Тому варто заздалегідь продумати систему зберігання: полиці або висувні ящики, дверцята на горизонтальній або вертикальній площинах.

Сидіння біля вікна можна також влаштувати за допомогою вбудованих шаф. Таким чином можна буде гармонійно вписати місце в інтер’єр і витримати єдиний стиль простору. Такий варіант відмінно підійде прихильникам мінімалістського стилю.

Найбільш сприятливим і зручним приміщенням для сидіння біля вікна є вітальня. Невеликий диванчик біля вікна виглядає красиво і чарівно, до того ж, створює додаткові сидячі місця для гостей. Та й що може бути затишніше влаштується на ньому з улюбленою книгою, зрідка відриваючись від сторінок, щоб помилуватися відкриваються з вікна видами?

На кухні таке місце дозволить трохи заощадити корисний простір, створити додаткові сидячі місця і систему для зберігання кухонного начиння.

Спальні, як правило, використовуються виключно для сну, тому тут рідко зустрінеш м’які куточки, крісла або дивани. А даремно! Якщо в інших кімнатах у вас немає місця для відокремленого відпочинку, то сидіння біля вікна в спальні стане прекрасним рішенням.

Діти особливо люблять сидіти на підвіконнях, виглядаючи щось на вулиці. Для підлітків задоволення буде забратися на віконце з телефоном або планшетом. До того ж, в дитячій також не завадить ще місце для сидіння, які прийшли в гості друзів, та й іграшки з речами буде дуже зручно складати в таку лавку.

На віконному диванчику можна облаштувати своє робоче місце. Якщо ви — творча натура, щось вигадуєте, пишете або малюєте, то таке місце для роботи надовго забезпечить вас натхненням!

Щоб яскраве сонячне світло не заважав працювати, на вікна бажано встановити ролети або римські штори, благо їх вибір в інтернет-магазині http://www.roleti.com.ua/ настільки широкий, що кожен зможе підібрати колірне рішення або малюнок, ідеально вписується в інтер’єр.