Як зробити табуретку своїми руками з журналів

2

Ви передплачуєте якісь журнали або багатосторінкові газети? Можливо, залишилася колекція з декількох десятків улюбленої серцю періодики давно минулої епохи, яку ви перечитуєте час від часу для натхнення? Здавати в макулатуру не хочеться, викинути — шкода, а місце кіпа займає чимало. Тоді для вас — дві цікаві ідеї як зробити табуретку своїми руками з журналів!

1. Як зробити табуретку з стопки журналів.

Це неймовірно просте рішення дизайнери німецької студії NJU Studio перетворили на недешеву бізнес-ідею!

Дерев’яна підставка з ніжками, подушка і ремені в поєднанні з купою потрібних журналів утворюють невелику зручну табуретку регульованої висоти! І сидіти приємно, і ноги на неї можна покласти, і дістати журнал почитати, а головне — періодика хоч і займає місце в кімнаті, але з користю для справи, тобто для тіла!

І це винахід студія успішно продає за 150$!

Особливий шарм цієї дизайнерської табуретці надає саме витончена підставка, ремені і подушечка, але і ще більш прості версії, зроблені аматорами, виглядають непогано.

Отже, збираємо з стопки журналів або книг табурет, перетягуємо хрест на хрест ременями, мотузками або гламурними стрічками, мереживами! Швидко, просто і не треба платити 150$ крутий студії дизайну! Адже при бажанні і подушечку наверх можна покласти, і придумати підставку цікавіше дизайнерської.

2. Як зробити табуретку своїми руками з ящика і журналів.

Друга ідея як зробити табуретку з журналів не менш проста, але в цьому випадку журнали можуть пом’ятися. Рекомендується для макулатури, а не для колекції цінних видань. Потрібен дерев’яний ящик або картонна коробка з-під побутової техніки. Журнали потрібно згорнути в трубочки і щільно помістити в коробку. Для комфорту журнали потрібно поставити на шар м’якої пінки або синтепону. Таким чином сидіння буде прогинатися в необхідних місцях. Зверху покладіть невелику подушечку. Згорнуті журнали повинні виступати над поверхнею скриньки на 1/3, тоді вони не зігнуться під вагу сидячого. Журнали можна замінити картонними рулонами, дерев’яними брусками, полінами або іншими матеріалами.