Настінні органайзери з пластикових пляшок

2

Кращий спосіб підтримувати порядок де б то не було безліч скриньок, коробочок та інших органайзерів для дрібних речей. У цьому проекті ми переслідуємо дві мети: повторно використовувати непотрібну тару і зробити зручні кишеньки для зберігання чого-небудь корисного. Отже, робимо настінні органайзери з пластикових пляшок!

 • Інструменти і матеріали.
 • Покроковий майстер-клас як зробити настінні органайзери з пластикових пляшок своїми руками.
 • Інструменти і матеріали:

  • кілька порожніх пластикових флаконів від рідкого мила, гелю для душу, шампунів і інших засобів гігієни (один флакон для одного органайзера);
  • рідина для зняття лаку (або розчинник);
  • маркер;
  • арт-ніж (скальпель для виробів, ножиці);
  • акрилові фарби (опціонально).

  Як зробити настінні органайзери з пластикових пляшок

  ♦♦♦ Крок 1. Візьміть порожні пластикові пляшки від рідкого мила, гелю для душу або іншого гігієнічного засобу. Головне, щоб засіб не була жирною, так як можуть виникнути труднощі з відмиванням стінок пляшки. Витягніть помпу і ретельно промийте пляшку.

  ♦♦♦ Крок 2. Акуратно вимк все, що наклеєне на пляшці. Якщо не виходить відклеїти — не біда, можна буде все зафарбувати.

  ♦♦♦ Крок 3. Якщо всі написи вдалося відклеїти, то необхідно очистити поверхню від залишків клею. Можна використовувати розчинник, рідина для зняття лаку, адгезивное засіб. Потім поверхню можна протерти спиртом.

  ♦♦♦ Крок 4. Намалюйте на папері шаблон, по якому ви будете вирізати всі пляшки. Намітьте на пляшці маркером (олівцем, ручкою — що буде видно) лінії відрізу. За планом, ми з пляшки робимо кишеньку з петлею (прорізом), з допомогою якої кишеню можна буде повісити на цвяшок, ручку або гачок. Приблизно ось так:

  ♦♦♦ Крок 5. Вирізаємо. Використовуйте арт-ніж або ножиці.

  ♦♦♦ Крок 6. При необхідності використовуйте наждачний папір, щоб згладити шорсткі краю. Базовий органайзер готовий! Далі — простір для творчості. Якщо віддерти наклейки не вдалося, то на цьому етапі можна пляшку пофарбувати кількома шарами фарби і розмалювати її. Так, і не забудьте ще раз добре вимити дно і стінки органайзера!