Монтаж фасадного декору

3

Облагороджений фасадний декор приватного будинку створює гармонійність та оригінальність стилю. Унікальні дизайнерські деталі фасаду привертають увагу перехожих, збільшують ринкову ціну об’єкта. Сучасні матеріали для облицювання не обмежуються лише класичними видами колон, капітелей, різних балюстрад і старовинних карнизів. Сьогодні в основі обробки зовнішнього боку будинку застосовуються рельєфні панелі, великогабаритні радісно елементи, багатовимірні решітки. Архітектурні деталі, виконані з полімербетону, архикамня, стеклофібробетона, склокомпозиту та архітектурного бетону не просто повторюють структуру і колірні відтінки природних матеріалів, а також сприяють створенню фактурних особливостей і геометричних форм.

Монтаж фасадного декору в приватних будинках.

Установка деталей фасадного декору проводиться в кілька етапів. Фахівці з http://dekofasad.com.ua рекомендують ретельно готувати поверхню, здійснювати настановні роботи у суворій відповідності з правилами та особливостями кріплення того чи іншого матеріалу, а також не забувати про фінішну обробку.


Підготовка поверхні

Гарантія міцності фасадного декору і його довговічності набувається шляхом ґрунтовної підготовки фасаду, куди входить:

  • видалення рухомих шарів штукатурки;
  • очищення забруднень, жирових відкладень;
  • ремонт поверхні при необхідності.

Монтажні роботи по обробці пінополістиролом.

Монтаж панелей проводиться за сухої погоди і температури повітря вище 5°C. Стіна повинна бути захищена від зволожень. Існує кілька способів монтажу, при цьому щільне прилягання і відсутність зазорів забезпечується завдяки клейового розчину.

Фахівці віддають пріоритет установці на дюбель-цвяхи і клейовий розчин одночасно. При установці об’ємних декоративних панелей рекомендується використовувати кріплення на дюбель-цвяхи без капелюшка. Спочатку в стіну згідно попередньої розмітці забивають дюбелі, далі проводять суху розмітку матеріалу, прикладаючи його до місця майбутнього кріплення з невеликим зусиллям натискання, щоб на його монтажної стороні закарбувалися сліди. В отриманих відмітках робляться відповідні отвори для установки на 2/3 від товщини фасадного елемента. Внутрішня частина матеріалу обмазується клеєм, після чого фасадний елемент надівається на встановлені дюбеля і щільно притискається до стіни. Варто враховувати, що на кожний погонний метр декорованого фасаду необхідно використовувати чотири дюбеля, встановлюваних на глибину 60 мм для бетонної та цегляної стіни і 80-100 мм для інших типів матеріалу.


Фінішна обробка на прикладі пінополістерол.

Після висихання клею, місця з’єднання декорованого фасаду закладаються аримровочной сумішшю. Вона наноситься спеціальним шпателем, а після застигання обробляється абразивним матеріалом, дозволяється фарбування.