Зелений стіл з травою в інтерєрі

3

Жива зелень в інтер’єрі завжди буде в моді. Стандартним рішенням питання озеленення квартири завжди були рослини в горщиках і кашпо. Але еко-дизайнери знаходять нові дивовижні способи створити вдома куточок природи. Досить популярний і модний тренд в дизайні інтер’єру — інтеграція живого газонного покриття з предметами меблів, наприклад, обстановку міської квартири може прикрасити кавовий або обідній стіл з травою!

Звичайно, більш зручні і невибагливі у догляді будуть столи зі штучним трав’яним покриттям. Але це — лише імітація життя, позбавлене живої енергетики. Фахівці дизайн-студії Haiko Cornelissen Architecten вирішили дати можливість всім влаштовувати пікніки на цій траві прямо в міській квартирі. Назви столу picNYC поєднує в собі слово picnic (пікнік) та абревіатуру NYC (Нью-Йорк сіті), що повністю відображає головний посил і концепт обіднього столу з газоном. Так, трава сама справжня, і доглядати за нею треба точно також, як і за газоном в саду — регулярно поливати і косити. Тому такому покриттю піде тільки на користь, якщо Ви перевернете випадково склянку води. Та й на траві не залишиться жирних плямі і слідів від чашок. Шкода тільки, що до столу не додається міні-газонокосарка, траву доведеться підрізати вручну.

Каркас столу виготовлений з легкого сплаву алюмінію. В стільницю покладений шар дрібних каменів для дренажу, потім шар грунту з газонної травою. В залежності від вологості повітря, частоти поливу та наявності сонячного світла трава може змінювати свій колір і навіть, на жаль, засохнути. Але Ви завжди зможете замінити рулонний газон на новий.

Такий стіл з травою перетворить звичайний прийом їжі на веселий пікнік, дозволяючи відчувати і спостерігати яскраву, живу зелень прямо під своїми пальцями.

Американська художниця і промисловий дизайнер з Брукліна, Емілі Веттштейн (Emily Wettstein) запропонувала свій варіант столу з цією травою. Дизайн столу нагадує про силу трави, яка може пробиватися крізь камінь і бетон. Здається, що молода поросль розколола дерев’яний стіл надвоє.

Далеко не завжди у нас є можливість вибратися в парк і попити кави на газоні. А такий стіл з травою не тільки прикрасить інтер’єр, але і подарує відчуття близькості до природи. Гармонійне поєднання натуральної деревини горіха і соковитої зелені чарівним чином заворожує. Стіл Planter спочатку розділений на дві половини плавною лінією. Утворилася тріщина дозволяє рости траві з розташованого під стільницею контейнера. Прозорий пластик дозволяє бачити процес росту трави і розвиток кореневої системи. У контейнер можна посадити не тільки газон, але і пророщений овес для котів, прянощі або квіти. Можна навіть розвести мініатюрний город і рвати базилік, кріп, цибулю і кінзу прямо зі столу.

Такий стіл чудово буде виглядати практично в будь-якій кімнаті або навіть в офісі. Щоб підтримати тематику соковитою молодої зелені, можна розставити в інтер’єрі горщики з травою і вази з квітами, а також використовувати для декору стін, підлоги або стелі фотошпалери та картини з зображенням трави. Великий вибір різноманітних шпалер з зображенням і фресок представлений на фабриці http://affresco.ru/ .Тільки уявіть, як гармонійно буде виглядати стіл в такому інтер’єрі:

Трав’яне покриття столу можна прикрити склом. Бажано, щоб скляна стільниця була знімна і давала можливість поливати рослини і доглядати за ними.